TV: Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου (08/02)

TV: Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου (08/02)

13:00
COSMOTE SPORT 6
2020 ATP Tour 250
Τένις

13:30
COSMOTE SPORT 3
Στουτγκάρδη-Άουε
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 2
Λεβάντε-Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
NOVASPORTS 2
Γουίγκαν-Πρέστον
Championship Αγγλίας

14:30
COSMOTE SPORT 1
Έβερτον-Κρίσταλ Πάλας
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ3
Ιωνικός-Νίκη Βόλου
Football League

15:00
ΕΡΤ SPORTS
Μπάσκετ με αμαξίδιο, Ηράκλειο
All Star Game

15:30
COSMOTE SPORT 6
2020 ATP Tour 250
Τένις

15:30
NOVASPORTS 1
Φιορεντίνα-Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7
Χέρτα Βερολίνου-Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8
Βέρντερ Βρέμης-Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 9
Βόλφσμπουργκ-Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3
Σάλκε-Πάντερμπορν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5
Φράιμπουργκ-Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 2
Χετάφε-Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
ΕΡΤ3
ΠΑΟΚ-ΟΦΝΙ (Τελικός Κυπέλλου γυναικών)
Χάντμπολ

17:00
NOVASPORTS 4
Ρέντινγκ-Χαλ
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 4
Φαμαλικάο-Βιτόρια Γκιμαράες
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

17:30
NOVASPORTS 3
Μαρσέιγ-Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:30
ACTION 24
Τορίνο-Σαμπντόρια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 9
Πικ-Ζέγκεντ-Άαλμποργκ
Χάντμπολ

19:00
COSMOTE SPORT 3
Μπράιτον-Γουότφορντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2
Βαγιαδολίδ-Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1
Πανιώνιος-Ξάνθη
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 1
Λεβερκούζεν-Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 5
Νότιγχαμ Φόρεστ-Λιντς Γιουνάιτεντ
Championship Αγγλίας

19:30
ΕΡΤ SPORTS
Λαμία-Λάρισα
Super League

20:00
NOVASPORTS 4
Αϊντχόφεν-Βίλεμ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:45
EUROSPORT
Παγκόσμιο Γκραν Πρι, Βρετανία, Ημιτελικά
Σνούκερ

20:55
NOVASPORTS 3
Ρεν-Μπρεστ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 9
Λαρντίνι Φιλοτράνο – Περούτζια
Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ γυναικών

21:30
COSMOTE SPORT 7
Μπιλμπάο-Μάλαγα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:30
NOVASPORTS 1
Ελλάς Βερόνα-Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2
Ατλέτικο Μαδρίτης-Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 8
Πόρτο-Μπενφίκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

Σχετικά Άρθρα