Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 9-10/2 στην ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 9-10/2 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Άνοιξης Σάββατο 09/02/19 15:00
2. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Ραφήνας Κυριακή 10/02/19 15:00
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Σταμάτας Κυριακή 10/02/19 15:00
4. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 10/02/19 15:00
5. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Μαραθώνα Κυριακή 10/02/19 15:00
6. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 10/02/19 15:00
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Βάρης Κυριακή 10/02/19 15:00
8. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 10/02/19 15:00
Β Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Σάββατο 09/02/19 15:00
10. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 09/02/19 15:00
11. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Καλάμου Σάββατο 09/02/19 15:00
12. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 09/02/19 15:00
13. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Νέων Παλατίων Κυριακή 10/02/19 15:00
14. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Γέρακα Κυριακή 10/02/19 15:00
15. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 10/02/19 15:00
16. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αναβύσσου Κυριακή 10/02/19 15:00
Γ Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Κουβαρά Σάββατο 09/02/19 15:00
18. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Διονύσου Σάββατο 09/02/19 15:00
19. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 10/02/19 15:00
20. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 10/02/19 15:00
21. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 10/02/19 15:00
22. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αφιδνών Κυριακή 10/02/19 15:00
23. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Βούλας Κυριακή 10/02/19 15:00
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 09/02/19 09:30
25. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 09/02/19 09:30
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Τετάρτη 06/02/19 15:30
27. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 09/02/19 09:30
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Άννας Τετάρτη 06/02/19 15:30
29. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 09/02/19 09:30
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βάρης Κυριακή 10/02/19 09:30
31. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 10/02/19 09:30
32. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 10/02/19 09:30
33. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 10/02/19 09:30
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΜΑΡΚΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 10/02/19 00:00
35. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 10/02/19 09:30
36. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 10/02/19 09:30
37. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 10/02/19 09:30
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ραφήνας Κυριακή 10/02/19 09:30
39. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Διονύσου Κυριακή 10/02/19 09:30
40. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Ανθούσας Κυριακή 10/02/19 09:30
41. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κρυονερίου Κυριακή 10/02/19 09:30
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 10/02/19 09:30
43. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 10/02/19 09:30
44. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας Κυριακή 10/02/19 09:30
45. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 10/02/19 09:30
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βάρης Σάββατο 09/02/19 12:30
47. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 09/02/19 12:30
48. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 09/02/19 12:30
49. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 09/02/19 14:00
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Διώνης Σάββατο 09/02/19 09:30
51. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 09/02/19 12:00
52. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Ραφήνας Σάββατο 09/02/19 12:30
53. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γλυκών Νερών Σάββατο 09/02/19 13:00
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 09/02/19 00:00
55. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Διονύσου Σάββατο 09/02/19 12:30
56. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 09/02/19 12:30
57. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΝΟΙΞΗ Διώνης Σάββατο 09/02/19 12:30
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 09/02/19 09:30
59. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Νέων Παλατίων Σάββατο 09/02/19 12:30
60. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 09/02/19 12:30
61. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας Σάββατο 09/02/19 12:30
62. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 09/02/19 12:30
K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
(12η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 09/02/19 12:30
64. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Βάρης Κυριακή 10/02/19 12:00
65. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 10/02/19 12:00
66. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 10/02/19 12:00
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(12η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 10/02/19 12:00
68. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Κερατέας Κυριακή 10/02/19 12:00
69. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Κουβαρά Κυριακή 10/02/19 12:00
70. ΜΑΡΚΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 10/02/19 12:00
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(12η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 10/02/19 00:00
72. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Μαραθώνα Κυριακή 10/02/19 12:00
73. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γέρακα Κυριακή 10/02/19 12:00
74. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Διονύσου Κυριακή 10/02/19 12:00
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(12η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 10/02/19 00:00
76. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ BATISTA Κυριακή 10/02/19 12:00
77. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κρυονερίου Κυριακή 10/02/19 12:00
78. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Κυριακή 10/02/19 12:00
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(12η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Καπανδριτίου Κυριακή 10/02/19 12:00
80. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Πολυδενδρίου Κυριακή 10/02/19 12:00
81. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Σταμάτας Κυριακή 10/02/19 12:00
82. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 10/02/19 12:00
Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Κερατέας Κυριακή 10/02/19 10:30
84. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ SUPER GOAL Κυριακή 10/02/19 10:30

Σχετικά Άρθρα