Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 26-27/1 και της Τετάρτης 30/1 για το Κύπελλο στην ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 26-27/1 και της Τετάρτης 23/1 για το Κύπελλο στην ΕΠΣΑΝΑ

Δ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Άνοιξης Τετάρτη 30/01/19 15:00
2. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Γλυκών Νερών Τετάρτη 30/01/19 15:00
3. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Πολυδενδρίου Τετάρτη 30/01/19 15:00
4. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαραθώνα Τετάρτη 30/01/19 15:00
Α Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 26/01/19 15:00
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΡΚΟ Σταμάτας Σάββατο 26/01/19 15:00
7. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Ραφήνας Κυριακή 27/01/19 15:00
8. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 27/01/19 15:00
9. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Μαραθώνα Κυριακή 27/01/19 15:00
10. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 27/01/19 15:00
11. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Κυριακή 27/01/19 15:00
12. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 27/01/19 15:00
Β Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Ανθούσας Σάββατο 26/01/19 15:00
14. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 26/01/19 15:00
15. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Καλάμου Σάββατο 26/01/19 15:00
16. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 26/01/19 15:00
17. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Νέων Παλατίων Κυριακή 27/01/19 15:00
18. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 27/01/19 15:00
19. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Αναβύσσου Κυριακή 27/01/19 15:00
20. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Διονύσου Κυριακή 27/01/19 15:00
Γ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Αφιδνών Τετάρτη 23/01/19 15:00
22. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Κουβαρά Σάββατο 26/01/19 15:00
23. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Διονύσου Σάββατο 26/01/19 15:00
24. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Αγίας Άννας Κυριακή 27/01/19 15:00
25. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 27/01/19 15:00
26. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Αφιδνών Κυριακή 27/01/19 15:00
27. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Βούλας Κυριακή 27/01/19 15:00
28. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γέρακα Κυριακή 27/01/19 15:00

Σχετικά Άρθρα