Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 21-22/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 21-22/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Άνοιξης Σάββατο 21/12/19 15:00
2. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 22/12/19 00:00
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 22/12/19 15:00
4. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 22/12/19 15:00
5. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 22/12/19 15:00
6. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 22/12/19 15:00
7. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Γλυκών Νερών Κυριακή 22/12/19 15:00
8. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 22/12/19 15:00
Β Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ανθούσας Σάββατο 21/12/19 15:00
10. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 21/12/19 15:00
11. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Καλάμου Σάββατο 21/12/19 15:00
12. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Σταμάτας Σάββατο 21/12/19 15:00
13. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Διονύσου Σάββατο 21/12/19 15:00
14. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ανθούσας Κυριακή 22/12/19 15:00
15. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Σταμάτας Κυριακή 22/12/19 15:00
16. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 22/12/19 15:00
Γ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γέρακα Κυριακή 22/12/19 15:00
18. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Καλυβίων Κυριακή 22/12/19 15:00
19. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 22/12/19 15:00
20. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Αυλώνα Κυριακή 22/12/19 15:00
21. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Διώνης Κυριακή 22/12/19 15:00
22. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κερατέας Κυριακή 22/12/19 15:00
23. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Γραμματικού Κυριακή 22/12/19 15:00
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Σάββατο 21/12/19 10:00
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 21/12/19 10:00
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Δημοτικό Αχαρνών Τετάρτη 18/12/19 15:15

Σχετικά Άρθρα