Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 16-17/2 στον Πειραιά

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 16-17/2 στον Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 16/02/19 15:30
2. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 16/02/19 16:00
3. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 16/02/19 16:00
4. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 17/02/19 11:00
5. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 17/02/19 11:00
6. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 17/02/19 13:30
7. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 17/02/19 15:30
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 17/02/19 11:00
9. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 17/02/19 13:30
10. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 17/02/19 15:30
11. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 17/02/19 16:00
12. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 17/02/19 16:00
13. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 17/02/19 16:00
14. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Δευτέρα 18/02/19 16:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 16/02/19 15:30
16. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 17/02/19 10:30
17. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 17/02/19 11:00
18. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 17/02/19 13:00
19. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 17/02/19 16:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 16/02/19 15:30
21. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 16/02/19 15:30
22. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 17/02/19 11:30
23. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 17/02/19 13:00
24. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 17/02/19 13:30
25. ΘΗΣΕΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 17/02/19 15:30
26. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 17/02/19 16:00
Γ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 16/02/19 15:30
28. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 16/02/19 16:00
29. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 17/02/19 11:00
30. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 17/02/19 11:00
31. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 17/02/19 13:00
32. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 17/02/19 13:30

Η Ε.Π.Σ.Πειραιά ενημερώνει
Ποινές Ποδοσφαιριστών

Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ αφού έλαβε υπόψη της τις σχετικές διατάξεις του άρθρου 10 του Πειθαρχικού Κώδικα της Ε.Π.Ο., καθώς επίσης τα Φύλλα Αγώνων Πρωταθλήματος της 9-10&11.2.2019, διοργάνωσης της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ, επιβάλλει ποινές σε ποδοσφαιριστές σωματείων ως εξής:

PASHA E. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΠΕΝΤΕ (5) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 11.2.2019 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 50€

ΠΑΠΑΦΩΤΗΣ Ι. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΕΞΙ (6) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 10.2.2019 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 60€

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ. ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 12.2.2019.

ΑΒΡΑΜΗΣ Ν. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔ. ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 11.2.2019.

ΤΣΕΛΕΠΗΣ Α. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 11.2.2019.

ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗΣ Ε. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 11.2.2019.

ΤΣΕΛΙΚΑΣ Α. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 10.2.2019 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 10€

KIRTADZE S. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΥΟ (2) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 11.2.2019 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 20€

ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ Σ. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 11.2.2019.

ΚΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ Γ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΥΟ (2) ΑΓ.ΗΜ. ΑΠΟ 11.2.2019 ΚΑΙ ΧΡΗΜ. ΠΟΙΝΗ 20€

ΧΑΡΙΣΗΣ Ν. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΙΑ (1) ΑΓ.ΗΜ.(Κ) ΑΠΟ 11.2.2019.

Ποινές Αξιωματούχων Σωματείων

Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ αφού έλαβε υπόψη της τις σχετικές διατάξεις του άρθρου 10 του Πειθαρχικού Κώδικα της Ε.Π.Ο., καθώς επίσης τα Φύλλα Αγώνων Πρωταθλήματος της 9-10&11.2.2019, διοργάνωσης της Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ, επιβάλλει ποινές σε αξιωματούχους σωματείων ως εξής:

ΚΑΛΛΑΣ Λ. – προπονητής Α.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ – (αγώνας Α.Σ.ΠΟΝΤΙΩΝ –ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ της 10/02/2019) για ανάρμοστη συμπεριφορά, επιβάλλεται ποινή μιας (1) αγωνιστικής ημέρας και χρηματική ποινή 10 ευρώ (άρθρο 10 παρ.1α & 11 παρ. 2 του Πειθ. Κώδικα).

ΜΠΑΡΜΠΑΛΟΥΤΣΙ Α. – εκπρόσωπος ΑΙΑΝΤΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – (αγώνας Α.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ της 10/02/2019) για ανάρμοστη συμπεριφορά, επιβάλλεται ποινή μιας (1) αγωνιστικής ημέρας και χρηματική ποινή 10 ευρώ ( άρθρο 10 παρ.1α & 11 παρ. 2 του Πειθ. Κώδικα).

ΓΚΟΥΒΑΣ Ν. – εκπρόσωπος ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΥ – (αγώνας ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ- ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ της 10/02/2019) για ανάρμοστη συμπεριφορά, επιβάλλεται ποινή μιας(1) αγωνιστικής ημέρας και χρηματική ποινή 10 ευρώ (άρθρο 10 παρ.1α & 11 παρ. 2 του Πειθ. Κώδικα).

ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ Ι. – εκπρόσωπος ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – (αγώνας ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ της 10/02/2019) για ανάρμοστη συμπεριφορά, επιβάλλεται ποινή μιας(1) αγωνιστικής ημέρας και χρηματική ποινή 10 ευρώ ( άρθρο 10 παρ.1α & 11 παρ. 2 του Πειθ. Κώδικα).

ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ Ι. – προπονητής ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ- (αγώνας ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ της 10/02/2019) για ανάρμοστη συμπεριφορά, επιβάλλεται ποινή μιας(1) αγωνιστικής ημέρας και χρηματική ποινή 10 ευρώ (άρθρο 10 παρ.1α & 11 παρ. 2 του Πειθ. Κώδικα).

ΦΟΥΝΤΑΣ Κ. – εκπρόσωπος ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – (αγώνας ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ της 9/02/2019) για αντιαθλητική συμπεριφορά, επιβάλλεται ποινή 2 αγωνιστικών ημερών και χρηματική ποινή 20 ευρώ ( άρθρο 10 παρ.Δ & 11 παρ. 2 του Πειθ. Κώδικα).

Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής

1. Η Πειθαρχική Επιτροπή αφού έλαβε υπόψη της το ανακριτικό υλικό που συγκεντρώθηκε σε βάρος του σωματείου ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ καθώς το ότι αν και κλήθηκε δεν απολογήθηκε και επειδή κρίνει ότι υπέπεσε στα αποδιδόμενα σ’ αυτό παραπτώματα, ήτοι μετά τη λήξη του αγώνα Πρωταθλήματος ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ που έγινε στο γήπεδο ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ στις 27.1.2019 – αντιαθλητική συμπεριφορά – ρίψη αντικειμένου:

α) Θεωρεί υπαίτιο το σωματείο ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ για παράβαση των άρθρων 14 παρ.1-2-3 και 15 παρ.3 του Πειθαρχικού Κώδικα Ε.Π.Ο.

β) Επιβάλλει στο σωματείο ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ χρηματική ποινή 70€ που διπλασιάζεται σε 140€ λόγω υποτροπής (άρθρο 15 παρ.6α του Πειθαρχικού Κώδικα Ε.Π.Ο.).

2. Η Πειθαρχική Επιτροπή αφού έλαβε υπόψη της το ανακριτικό υλικό που συγκεντρώθηκε σε βάρος του σωματείου ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ καθώς το ότι αν και κλήθηκε δεν απολογήθηκε και επειδή κρίνει ότι υπέπεσε στα αποδιδόμενα σ’ αυτό παραπτώματα, ήτοι κατά τη διάρκεια του αγώνα Πρωταθλήματος ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ που έγινε στο γήπεδο ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ στις 28.1.2019 – αντιαθλητική, βίαιη συμπεριφορά:

α) Θεωρεί υπαίτιο το σωματείο ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ για παράβαση του άρθρου 14 παρ.1-2-3 του Πειθαρχικού Κώδικα Ε.Π.Ο.

β) Επιβάλλει στο σωματείο ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ χρηματική ποινή 70€ που διπλασιάζεται σε 140€ λόγω υποτροπής (άρθρο 15 παρ.6α του Πειθαρχικού Κώδικα Ε.Π.Ο.).

3. Η Πειθαρχική Επιτροπή αφού έλαβε υπόψη της το ανακριτικό υλικό που συγκεντρώθηκε σε βάρος του σωματείου ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ καθώς και την έγγραφη απολογία του και επειδή κρίνει ότι υπέπεσε στα αποδιδόμενα σ’ αυτό παραπτώματα, ήτοι κατά τη διάρκεια και μετά τη λήξη του αγώνα Πρωταθλήματος ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ που έγινε στο γήπεδο ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ στις 26.1.2019 – εξυβριστική συμπεριφορά:

α) Θεωρεί υπαίτιο το σωματείο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ για παράβαση του άρθρου 14 παρ.1-2-3 του Πειθαρχικού Κώδικα Ε.Π.Ο.

β) Επιβάλλει στο σωματείο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ χρηματική ποινή 50€ (άρθρο 15 παρ.6α του Πειθαρχικού Κώδικα Ε.Π.Ο.).

4. Η Πειθαρχική Επιτροπή αφού έλαβε υπόψη της το ανακριτικό υλικό που συγκεντρώθηκε σε βάρος του σωματείου ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ καθώς και την έγγραφη απολογία του και επειδή κρίνει ότι υπέπεσε στα αποδιδόμενα σ’ αυτό παραπτώματα, ήτοι κατά τη διάρκεια του αγώνα Πρωταθλήματος ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ που έγινε στο γήπεδο ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ στις 27.1.2019 – αντιαθλητική συμπεριφορά:

α) Θεωρεί υπαίτιο το σωματείο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ για παράβαση του άρθρου 14 παρ.1-2-3 του Πειθαρχικού Κώδικα Ε.Π.Ο.

β) Επιβάλλει στο σωματείο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ χρηματική ποινή 50€ (άρθρο 15 παρ.6α του Πειθαρχικού Κώδικα Ε.Π.Ο.).

Κλήσεις Μικτών Ε.Π.Σ.Πειραιά για αγώνες με Ε.Π.Σ.Ανατολικής Αττικής
Από τον προπονητή της Μικτής Παίδων Πειραιά κ. Θεολόγο Ρενιέρη και τους συνεργάτες του, κ.Πάντο, κ.Πατινιώτη και κ. Ρούσσαλη καλούνται για τον αγώνα προεπιλογής εθνικών ομάδων με την ομάδα Κ14 της Ε.Π.Σ.ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ την Τετάρτη 13-2-2019 στο δημοτικό γήπεδο «ΠΑΝΤ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ» . Ώρα έναρξης 12:30. Συγκέντρωση στο γήπεδο ώρα 11:00 να βρίσκονται οι παρακάτω αθλητές:

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.
2. ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.
3. ΒΑΡΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
4. ΓΚΛΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.
5. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.
6. ΔΡΟΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.
7. ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.
8. ΚΟΡΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔ.
9. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΡΣΕΝΗΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔ.
10. ΜΕΛΕΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
11. ΜΟΙΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.
12. ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.
13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
14. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
15. ΣΤΑΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.
16. ΤΡΟΪΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
17. ΧΕΪΜΠΕΛΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
18. ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.

Από τον προπονητή της Μικτής Νέων Πειραιά κ. Τέλη Μελά και τους συνεργάτες του κ. Νίκο Κανελλόπουλο, Θ. Νικολούλη , και Α. Ρούσσαλη καλούνται για τον αγώνα προεπιλογής εθνικών ομάδων με την ομάδα Κ16της Ε.Π.Σ.ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ την Τετάρτη 13-2-2019 στο δημοτικό γήπεδο «ΠΑΝΤ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ» . Ώρα έναρξης 14:30. Συγκέντρωση στο γήπεδο ώρα 13:00 να βρίσκονται οι παρακάτω αθλητές:

1. ΒΕΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
3. ΔΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
4. ΚΑΚΑΒΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
5. ΚΑΡΔΑΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
6. ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
7. ΚΟΡΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
8. ΛΥΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
9. ΜΑΝΘΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
10. ΜΠΕΚΑ ΡΟΓΚΕΡΤΟ ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
11. ΠΑΝΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΜΦΙΑΛΗ
13. ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
14. ΣΕΡΙ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
15. ΣΚΟΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗ
16. ΣΠΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
17. ΣΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
18. ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Σχετικά Άρθρα