Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 12-13/1 στην ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 12-13/1 στην ΕΠΣΑ

6η ΦΑΣΗ
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Τετάρτη 23/01/19 14:30
2. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη 23/01/19 14:30
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/01/19 15:00
4. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 12/01/19 15:00
5. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/01/19 15:00
6. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 13/01/19 15:00
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00
8. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 13/01/19 15:00
9. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 13/01/19 15:00
10. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 13/01/19 15:30
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00
12. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/01/19 15:00
13. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 12/01/19 15:00
14. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00
15. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 13/01/19 11:00
16. ΙΑΣΩΝ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00
17. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΡΟΥΦ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 13/01/19 15:00
18. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 13/01/19 15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 12/01/19 15:00
20. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/01/19 15:00
21. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/01/19 15:00
22. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 13/01/19 15:00
23. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 13/01/19 15:00
24. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 13/01/19 15:00
25. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΟΨ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 13/01/19 15:00
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 13/01/19 15:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΒΥΡΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 12/01/19 15:00
28. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/01/19 15:00
29. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 12/01/19 15:00
30. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00
31. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 12/01/19 15:00
32. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00
33. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 13/01/19 15:00
34. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/01/19 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 12/01/19 15:00
36. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00
37. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 12/01/19 15:00
38. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/01/19 15:00
39. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00
40. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 13/01/19 11:00
41. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 13/01/19 15:00
42. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 13/01/19 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00
44. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 12/01/19 15:00
45. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 13/01/19 11:00
46. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 13/01/19 11:00
47. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 13/01/19 11:00
48. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 13/01/19 15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/01/19 15:00
50. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 12/01/19 15:00
51. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 13/01/19 11:00
52. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/01/19 11:00
53. ΑΡΙΩΝ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 13/01/19 11:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 13/01/19 11:00
55. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/01/19 11:00
56. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 13/01/19 11:00
57. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 13/01/19 11:30
58. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/01/19 15:00
59. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΛΑΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 13/01/19 15:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 12/01/19 15:00
61. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/01/19 15:00
62. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/01/19 09:30
63. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/01/19 12:00
64. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 13/01/19 15:00
65. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 13/01/19 15:00

Σχετικά Άρθρα