Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 11-12/5 στην ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 11-12/5 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/05/19 17:00
2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 11/05/19 17:00
3. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 11/05/19 17:00
4. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 11/05/19 17:00
5. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/05/19 17:00
6. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 11/05/19 17:00
7. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 11/05/19 17:00
8. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 12/05/19 17:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 11/05/19 17:00
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 11/05/19 17:00
11. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΙΑΣΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 12/05/19 17:00
12. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 12/05/19 17:00
13. ΡΟΥΦ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 12/05/19 17:00
14. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 12/05/19 17:00
15. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 12/05/19 17:00
16. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 12/05/19 17:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 11/05/19 17:00
18. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 11/05/19 17:00
19. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/05/19 17:00
20. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 11/05/19 17:00
21. ΠΟΨ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/05/19 17:00
22. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 11/05/19 17:00
23. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/05/19 17:00
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 12/05/19 11:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΠΕΥΚΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/05/19 17:00
26. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 12/05/19 17:00
27. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 12/05/19 17:00
28. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 12/05/19 17:00
29. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/05/19 17:00
30. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/05/19 17:00
31. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 12/05/19 17:00
32. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/05/19 17:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/05/19 17:00
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 11/05/19 17:00
35. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 11/05/19 17:00
36. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 11/05/19 17:00
37. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/05/19 17:00
38. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 11/05/19 17:00
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 12/05/19 17:00
40. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 12/05/19 17:00
Γ΄Κατηγορία 1ος Ομιλος play-off (2ου-3ου)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 11/05/19 17:00
Γ΄Κατηγορία 2ος Ομιλος play-off (3ου -4ου)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 12/05/19 17:00
Γ΄Κατηγορία 3ος Ομιλος play-off (2ου -3ου)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΛΑΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 12/05/19 11:00
Γ΄Κατηγορία 4ος Ομιλος play-off (3ου – 4ου)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 11/05/19 17:00

Σχετικά Άρθρα