Το πρόγραμμα του 2ου Ομίλου της Α’ ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του 2ου Ομίλου της Α’ ΕΠΣΑ

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΡΟΥΦ

 

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΡΟΥΦ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

 

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΡΟΥΦ

 

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΡΟΥΦ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

 

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΡΟΥΦ

 

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΡΟΥΦ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

 

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΡΟΥΦ

 

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

 

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΡΟΥΦ

 

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΡΟΥΦ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΟΥΦ

 

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΡΟΥΦ

 

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΡΟΥΦ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ

 

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ

 

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΡΟΥΦ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

 

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΡΟΥΦ

 

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΡΟΥΦ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

 

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ

 

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΡΟΥΦ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

 

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ

 

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ – ΠΑΠΑΓΟΣ

 

23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΡΟΥΦ

 

24η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΡΟΥΦ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

 

25η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ

 

26η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

27η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΟΥΦ

 

28η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΡΟΥΦ – ΧΑΪΔΑΡΙ

 

29η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΡΟΥΦ

 

30η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΡΟΥΦ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

Σχετικά Άρθρα