Το πρόγραμμα του 1ου Ομίλου της Α’ ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του 1ου Ομίλου της Α’ ΕΠΣΑ

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΙΑΣΩΝ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

 

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΙΑΣΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΙΑΣΩΝ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

 

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΙΑΣΩΝ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΙΑΣΩΝ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

 

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΙΑΣΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

 

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

 

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΙΑΣΩΝ

 

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΙΑΣΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

 

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΙΑΣΩΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

 

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΙΑΣΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

 

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΙΑΣΩΝ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ

 

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΙΑΣΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

 

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

 

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

 

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΙΑΣΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

 

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΙΑΣΩΝ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

 

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΙΑΣΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ

 

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΙΑΣΩΝ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

 

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΙΑΣΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ

 

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

 

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ

 

23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

 

24η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

25η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

 

26η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

 

27η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

 

28η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΙΑΣΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ

 

29η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΙΑΣΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

 

30η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΙΑΣΩΝ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

 

Σχετικά Άρθρα