Το πρόγραμμα της Σούπερ Λίγκας 1 για τη σεζόν 2021-22

Το πρόγραμμα της Σούπερ Λίγκας 1 για τη σεζόν 2021-22

 

Aναλυτικά:

 

1η αγωνιστική (21-22 Αυγούστου)

ΑΕΚ – Ιωνικός

Άρης – ΟΦΗ

Βόλος – Λαμία

Ολυμπιακός – Ατρόμητος

Παναθηναϊκός – Απόλλων Σμύρνης

Παναιτωλικός – Αστέρας

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα

 

2η αγωνιστική (28-29 Αυγούστου)

ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός

Απόλλων Σμύρνης – Βόλος

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ

Ατρόμητος – Παναιτωλικός

Ιωνικός – Άρης

ΟΦΗ – ΑΕΚ

Λαμία – Ολυμπιακός

 

3η αγωνιστική (11-12 Σεπτεμβρίου)

ΑΕΚ – Λαμία

Άρης – Παναθηναϊκός

Βόλος – Ατρόμητος

Ιωνικός – ΠΑΣ Γιάννινα

Ολυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης

ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης

Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ

 

4η αγωνιστική (18-19 Σεπτεμβρίου)

ΠΑΣ Γιάννινα – ΟΦΗ

Απόλλων Σμύρνης – Ιωνικός

Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός

Ατρόμητος – Άρης

Παναθηναϊκός – Βόλος

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ

Λαμία – Παναιτωλικός

 

5η αγωνιστική (25-26 Σεπτεμβρίου)

Άρης – Απόλλων Σμύρνης

Ατρόμητος – ΠΑΣ Γιάννινα

Βόλος – Αστέρας Τρίπολης

Ιωνικός – Λαμία

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός

ΟΦΗ – ΠΑΟΚ

Παναιτωλικός – ΑΕΚ

 

6η αγωνιστική (2-3 Οκτωβρίου)

ΑΕΚ – Ατρόμητος

ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός

Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης

Παναθηναϊκός – Ιωνικός

Παναιτωλικός – ΟΦΗ

ΠΑΟΚ – Βόλος

Λαμία – Άρης

 

7η αγωνιστική (16-17 Οκτωβρίου)

Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα

Άρης – Παναιτωλικός

Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός

Ατρόμητος – Ιωνικός

Βόλος – ΑΕΚ

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ

ΟΦΗ – Λαμία

 

8η αγωνιστική (23-24 Οκτωβρίου)

ΑΕΚ – Άρης

ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Τρίπολης

Ιωνικός – Βόλος

Παναθηναϊκός – ΟΦΗ

Παναιτωλικός – Ολυμπιακός

ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης

Λαμία – Ατρόμητος

 

9η αγωνιστική (30-31 Οκτωβρίου)

ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός

Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ

Αστέρας Τρίπολης – Λαμία

Βόλος – Άρης

Ολυμπιακός – Ιωνικός

ΟΦΗ – Ατρόμητος

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ

 

10η αγωνιστική (6-7 Νοεμβρίου)

ΑΕΚ – Ολυμπιακός

Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα

Ατρόμητος – ΠΑΟΚ

Βόλος – ΟΦΗ

Ιωνικός – Αστέρας Τρίπολης

Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης

Λαμία – Παναθηναϊκός

 

11η αγωνιστική (20-21 Νοεμβρίου)

ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ

Απόλλων Σμύρνης – Λαμία

Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος

Ολυμπιακός – Βόλος

ΟΦΗ – Ιωνικός

Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός

ΠΑΟΚ – Άρης

 

12η αγωνιστική (27-28 Νοεμβρίου)

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός

Άρης – Αστέρας Τρίπολης

Ατρόμητος – Απόλλων Σμύρνης

Βόλος – Παναιτωλικός

Ιωνικός – ΠΑΟΚ

ΟΦΗ – Ολυμπιακός

Λαμία – ΠΑΣ Γιάννινα

 

13η αγωνιστική (4-5 Δεκεμβρίου)

ΠΑΣ Γιάννινα – Βόλος

Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ

Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ

Ολυμπιακός – Άρης

Παναθηναϊκός – Ατρόμητος

Παναιτωλικός – Ιωνικός

ΠΑΟΚ – Λαμία

 

14η αγωνιστική (11-12 Δεκεμβρίου)

ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ

Απόλλων Σμύρνης – Παναθηναϊκός

Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός

Ατρόμητος – Ολυμπιακός

Ιωνικός – ΑΕΚ

ΟΦΗ – Άρης

Λαμία – Βόλος

 

15η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

ΑΕΚ – ΟΦΗ

Άρης – Ιωνικός

Βόλος – Απόλλων Σμύρνης

Ολυμπιακός – Λαμία

Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα

Παναιτωλικός – Ατρόμητος

ΠΑΟΚ – Αστέρας Τρίπολης

 

16η αγωνιστική (18-19 Δεκεμβρίου)

 

ΠΑΣ Γιάννινα – Ιωνικός

Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός

Αστέρας Τρίπολης – ΟΦΗ

Ατρόμητος – Βόλος

Παναθηναϊκός – Άρης

ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός

Λαμία – ΑΕΚ

 

17η αγωνιστική (5-6 Ιανουαρίου)

 

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ

Άρης – Ατρόμητος

Βόλος – Παναθηναϊκός

Ιωνικός – Απόλλων Σμύρνης

Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης

ΟΦΗ – ΠΑΣ Γιάννινα

Παναιτωλικός – Λαμία

 

18η αγωνιστική (8-9 Ιανουαρίου)

ΑΕΚ – Παναιτωλικός

ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος

Απόλλων Σμύρνης – Άρης

Αστέρας Τρίπολης – Βόλος

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

ΠΑΟΚ – ΟΦΗ

Λαμία – Ιωνικός

 

19η αγωνιστική (15-16 Ιανουαρίου)

Άρης – Λαμία

Αστέρας Τρίπολης – Απόλλων Σμύρνης

Ατρόμητος – ΑΕΚ

Βόλος – ΠΑΟΚ

Ιωνικός – Παναθηναϊκός

Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα

ΟΦΗ – Παναιτωλικός

 

20ή αγωνιστική (22-23 Ιανουαρίου)

ΑΕΚ – Βόλος

ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Σμύρνης

Ιωνικός – Ατρόμητος

Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης

Παναιτωλικός – Άρης

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός

Λαμία – ΟΦΗ

 

21η αγωνιστική (29-30 Ιανουαρίου)

Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΟΚ

Άρης – ΑΕΚ

Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΣ Γιάννινα

Ατρόμητος – Λαμία

Βόλος – Ιωνικός

Ολυμπιακός – Παναιτωλικός

ΟΦΗ – Παναθηναϊκός

 

22η αγωνιστική (5-6 Φεβρουαρίου)

ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης

Άρης – Βόλος

Ατρόμητος – ΟΦΗ

Ιωνικός – Ολυμπιακός

Παναιτωλικός – ΠΑΣ Γιάννινα

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός

Λαμία – Αστέρας Τρίπολης

 

23η αγωνιστική (12-13 Φεβρουαρίου)

ΠΑΣ Γιάννινα – Άρης

Απόλλων Σμύρνης – Παναιτωλικός

Αστέρας Τρίπολης – Ιωνικός

Ολυμπιακός – ΑΕΚ

ΟΦΗ – Βόλος

Παναθηναϊκός – Λαμία

ΠΑΟΚ – Ατρόμητος

 

24η αγωνιστική (19-20 Φεβρουαρίου)

ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα

Άρης – ΠΑΟΚ

Ατρόμητος – Αστέρας Τρίπολης

Βόλος – Ολυμπιακός

Ιωνικός – ΟΦΗ

Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός

Λαμία – Απόλλων Σμύρνης

 

25η αγωνιστική (26-27 Φεβρουαρίου)

ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία

Απόλλων Σμύρνης – Ατρόμητος

Αστέρας Τρίπολης – Άρης

Ολυμπιακός – ΟΦΗ

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ

Παναιτωλικός – Βόλος

ΠΑΟΚ – Ιωνικός

 

26η αγωνιστική (5-6 Μαρτίου)

ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης

Άρης – Ολυμπιακός

Ατρόμητος – Παναθηναϊκός

Βόλος – ΠΑΣ Γιάννινα

Ιωνικός – Παναιτωλικός

ΟΦΗ – Απόλλων Σμύρνης

Λαμία – ΠΑΟΚ

Σχετικά Άρθρα