Το πρόγραμμα της 4ης και 5ης Μαϊου/5 στην ΕΠΣΑ και τα αποτελέσματα επανεξέτασης Σχολής Προπονητών

Το πρόγραμμα της 4ης και 5ης Μαϊου/5 στην ΕΠΣΑ και τα αποτελέσματα επανεξέτασης Σχολής Προπονητών

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 04/05/19 17:00
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 17:00
3. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/05/19 17:00
4. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 17:00
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 04/05/19 17:00
6. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/05/19 17:00
7. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/05/19 17:00
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 04/05/19 17:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00
10. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 05/05/19 17:00
11. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00
12. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΡΟΥΦ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00
13. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00
14. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 05/05/19 17:00
15. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 05/05/19 17:00
16. ΙΑΣΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 05/05/19 17:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 04/05/19 17:00
18. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 04/05/19 17:00
19. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 04/05/19 17:00
20. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/05/19 17:00
21. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 04/05/19 17:00
22. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/05/19 17:00
23. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 04/05/19 17:00
24. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 17:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 05/05/19 17:00
26. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00
27. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 05/05/19 17:00
28. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 05/05/19 17:00
29. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 05/05/19 17:00
30. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 05/05/19 17:00
31. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΕΥΚΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00
32. ΒΥΡΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 04/05/19 17:00
34. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/05/19 17:00
35. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 17:00
36. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 04/05/19 17:00
37. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 04/05/19 17:00
38. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/05/19 17:00
39. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 04/05/19 17:00
40. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 05/05/19 11:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 05/05/19 11:00
42. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 05/05/19 11:00
43. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 05/05/19 11:00
44. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/05/19 11:00
45. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/05/19 11:00
46. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/05/19 14:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 05/05/19 11:00
48. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 05/05/19 11:00
49. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 05/05/19 17:00
50. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/05/19 17:00
51. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 05/05/19 17:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 04/05/19 17:00
53. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 05/05/19 11:00
54. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 05/05/19 11:00
55. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/05/19 11:00
56. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 05/05/19 14:00
57. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/05/19 14:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΡΟΥΦ Κυριακή 05/05/19 11:00
59. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 05/05/19 11:00
60. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 05/05/19 11:00
61. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 05/05/19 11:00
62. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/05/19 17:00
63. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00
Κ18-1ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 05/05/19 12:00
65. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 05/05/19 19:30
Κ18-3ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 04/05/19 11:00
67. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 04/05/19 12:30
Κ18-Όμιλος Ισχυρών- 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 04/05/19 09:00
69. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 04/05/19 11:00
70. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/05/19 18:00
71. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 05/05/19 17:00
72. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 05/05/19 19:00
73. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 05/05/19 19:00
74. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/05/19 19:30
75. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/05/19 19:30
Κ18-Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 14:00
77. ΠΕΥΚΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 05/05/19 17:00
Κ16-1ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 04/05/19 14:30
79. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/05/19 19:30
Κ16-2ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 04/05/19 16:00
81. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 16:30
Κ16-3ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 04/05/19 11:00
83. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/05/19 11:30
Κ16-4ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΡΟΥΦ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 10:30
85. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 05/05/19 12:30
Κ16-5ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 04/05/19 13:00
Κ16-Όμιλος Ισχυρών- 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 11:30
88. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 13:00
89. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 18:30
90. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/05/19 19:30
91. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/05/19 19:45
92. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 05/05/19 14:15
93. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 05/05/19 17:00
94. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 05/05/19 17:15
Κ16-Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/05/19 11:00
96. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/05/19 13:15
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 04/05/19 09:30
98. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΑΣΩΝ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 04/05/19 10:30
99. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 12:00
100. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/05/19 13:00
101. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/05/19 13:30
102. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 04/05/19 19:00
103. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 05/05/19 19:30
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
104. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 04/05/19 14:30
105. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/05/19 14:30
106. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 05/05/19 09:30
107. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 05/05/19 10:00
108. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 05/05/19 11:00
109. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 05/05/19 12:30
110. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/05/19 20:15
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
111. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/05/19 11:00
112. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 04/05/19 14:45
113. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 04/05/19 16:30
114. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/05/19 19:30
115. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 05/05/19 15:30
116. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 05/05/19 18:00
117. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 05/05/19 19:00
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 04/05/19 09:30
119. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 09:30
120. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 04/05/19 10:00
121. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/05/19 10:30
122. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 12:30
123. ΙΑΣΩΝ 2 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 13:30
124. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 04/05/19 14:30
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
125. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 09:00
126. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 04/05/19 11:00
127. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/05/19 12:00
128. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 05/05/19 19:00
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
129. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/05/19 12:00
130. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/05/19 12:30
131. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 05/05/19 12:00
132. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 05/05/19 19:30
133. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 05/05/19 20:30
Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
134. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 10:30
135. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 04/05/19 11:00
136. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/05/19 12:00
137. ΙΑΣΩΝ 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 15:00
138. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 05/05/19 16:00
Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
139. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 04/05/19 09:00
140. ΡΟΥΦ 1 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/05/19 09:30
141. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 11:00
142. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 04/05/19 13:30
143. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 05/05/19 14:00
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
144. ΑΕΚ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 04/05/19 10:00
145. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 10:00
146. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 04/05/19 10:30
147. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/05/19 13:30
148. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 05/05/19 14:30
Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
149. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 11:00
150. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 04/05/19 14:45
151. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/05/19 09:00
152. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/05/19 19:15
153. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 05/05/19 19:30
Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
154. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/05/19 09:00
155. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 04/05/19 10:30
156. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 04/05/19 12:00
157. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 04/05/19 13:00
Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
158. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 04/05/19 09:00
159. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 04/05/19 10:30
160. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 04/05/19 12:30
161. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/05/19 13:00
Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
162. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/05/19 10:30
163. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 10:30
164. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 05/05/19 11:00
165. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΟΨ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 05/05/19 14:15
166. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 05/05/19 17:00
Κ12-16ος Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
167. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΕΥΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 11:00
168. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 12:15
169. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/05/19 19:15
170. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/05/19 19:15
171. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 05/05/19 14:15
Κ10-1ος Όμιλος
(14η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
172. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 04/05/19 10:00
173. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 05/05/19 10:00
174. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 05/05/19 11:00
175. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΓΟΥΔΗ (6Χ6) Κυριακή 05/05/19 15:00
Κ10-2ος Όμιλος
(14η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
176. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/05/19 10:30
177. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/05/19 11:30
178. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Σάββατο 04/05/19 15:00
179. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Σάββατο 04/05/19 16:30
180. ΡΟΥΦ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 05/05/19 09:00
Κ10-3ος Όμιλος
(14η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
181. ΠΟΨ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 5Χ5 Σάββατο 04/05/19 10:00
182. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο 04/05/19 11:00
183. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6) Σάββατο 04/05/19 12:00
184. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 05/05/19 12:30
185. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ (6Χ6) Κυριακή 05/05/19 15:00

Επίσης η ΕΠΣΑ ενημερώνει:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΧΟΛΗΣ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗΣ (24/4/2019)
Σας ενημερώνουμε ότι το τμήμα Μητρώου Προπονητών της ΕΠΟ μας γνωστοποίησε τα αποτελέσματα των σχολών επανεξέτασης UEFA A, UEFA B & UEFA C.

Οι ενδιαφερόμενοι όπως επικοινωνήσουν με την γραμματεία της Ένωσης.

Σχετικά Άρθρα