Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 2-3/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 2-3/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Γλυκών Νερών Σάββατο 02/11/19 15:00
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 02/11/19 15:00
3. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 02/11/19 15:00
4. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Διονύσου Σάββατο 02/11/19 15:00
5. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 03/11/19 00:00
6. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 03/11/19 15:00
7. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κρυονερίου Κυριακή 03/11/19 15:00
8. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 03/11/19 15:00
Β Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Σταμάτας Σάββατο 02/11/19 15:00
10. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Καλάμου Σάββατο 02/11/19 15:00
11. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 02/11/19 15:00
12. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αγίας Άννας Σάββατο 02/11/19 15:00
13. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 02/11/19 15:00
14. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Σάββατο 02/11/19 15:00
15. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 03/11/19 15:00
16. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 03/11/19 15:30
Γ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 02/11/19 15:00
18. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Συκαμίνου Κυριακή 03/11/19 15:00
19. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Διώνης Κυριακή 03/11/19 15:00
20. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Αυλώνα Κυριακή 03/11/19 15:00
21. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 03/11/19 15:00
22. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 03/11/19 15:00
23. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 03/11/19 15:00
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 02/11/19 10:00
25. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βούλας Σάββατο 02/11/19 10:00
26. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 02/11/19 10:00
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 02/11/19 10:00
28. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 02/11/19 10:00
29. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 02/11/19 10:00
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Νέας Μάκρης Σάββατο 02/11/19 10:00
31. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Βoca Αrena Σάββατο 02/11/19 10:00
32. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 02/11/19 10:00
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Σταμάτας Σάββατο 02/11/19 10:00
34. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Καλάμου Σάββατο 02/11/19 10:00
35. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 02/11/19 10:00
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Βούλας Κυριακή 03/11/19 10:00
37. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Παπασιδέρη Κυριακή 03/11/19 10:00
38. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Κυριακή 03/11/19 10:00
39. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 03/11/19 10:00
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 03/11/19 00:00
41. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 03/11/19 10:00
42. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γέρακα Κυριακή 03/11/19 10:00
43. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Καλυβίων Κυριακή 03/11/19 10:00
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 03/11/19 10:00
45. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Διώνης Κυριακή 03/11/19 10:00
46. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Δροσιάς Κυριακή 03/11/19 10:00
47. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 03/11/19 10:00
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 03/11/19 10:00
49. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Άνοιξης Κυριακή 03/11/19 10:00
50. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 03/11/19 10:00
51. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ BATISTA Κυριακή 03/11/19 10:00
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 02/11/19 12:30
53. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 02/11/19 12:30
54. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Βάρης Σάββατο 02/11/19 12:30
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΜΑΡΚΟ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Μαρκόπουλου Σάββατο 02/11/19 12:30
56. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 02/11/19 12:30
57. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Παπασιδέρη Σάββατο 02/11/19 12:30
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Βoca Αrena Σάββατο 02/11/19 12:30
59. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 02/11/19 12:30
60. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γλυκών Νερών Σάββατο 02/11/19 12:30
61. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Ανθούσας Σάββατο 02/11/19 12:30
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Διώνης Σάββατο 02/11/19 12:30
63. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 02/11/19 12:30
64. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Διονύσου Σάββατο 02/11/19 12:30
65. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 02/11/19 12:30
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 02/11/19 12:30
67. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Σταμάτας Σάββατο 02/11/19 12:30
68. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Άνοιξης Σάββατο 02/11/19 12:30
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 02/11/19 12:30
70. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Καπανδριτίου Σάββατο 02/11/19 12:30
71. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Νέων Παλατίων Σάββατο 02/11/19 12:30
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Παπασιδέρη Κυριακή 03/11/19 12:00
73. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 03/11/19 12:00
74. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Κυριακή 03/11/19 12:00
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 03/11/19 12:00
76. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 03/11/19 12:00
77. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΡΚΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 03/11/19 12:00
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 03/11/19 12:00
79. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Ανθούσας Κυριακή 03/11/19 12:00
80. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 03/11/19 12:00
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 03/11/19 12:00
82. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Μαραθώνα Κυριακή 03/11/19 12:00
83. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Κυριακή 03/11/19 12:00
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2 Αγίου Στεφάνου Κυριακή 03/11/19 12:00
85. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Νικολακάκη Κυριακή 03/11/19 12:00
86. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ BATISTA Κυριακή 03/11/19 12:00
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Σταμάτας Κυριακή 03/11/19 12:00
88. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Δροσιάς Κυριακή 03/11/19 12:00
89. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 03/11/19 12:00

Σχετικά Άρθρα