Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 19-20/1 στην ΕΠΣΑΝΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 19-20/1 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αναβύσσου Σάββατο 19/01/19 15:00
2. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 19/01/19 15:00
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Άνοιξης Κυριακή 20/01/19 15:00
4. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Βούλας Κυριακή 20/01/19 15:00
5. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 20/01/19 15:00
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 20/01/19 15:00
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κερατέας Κυριακή 20/01/19 15:00
8. ΜΑΡΚΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Μαρκόπουλου Κυριακή 20/01/19 15:00
Β Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Σταμάτας Σάββατο 19/01/19 15:00
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βουλιαγμένης Σάββατο 19/01/19 15:00
11. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Δροσιάς Σάββατο 19/01/19 15:00
12. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Ραφήνας Σάββατο 19/01/19 15:00
13. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Γέρακα Κυριακή 20/01/19 15:00
14. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 20/01/19 15:00
15. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Νέας Μάκρης Κυριακή 20/01/19 15:00
16. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αυλώνα Κυριακή 20/01/19 15:00
Γ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 19/01/19 15:00
18. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 20/01/19 15:00
19. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Γραμματικού Κυριακή 20/01/19 15:00
20. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Καπανδριτίου Κυριακή 20/01/19 15:00
21. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 20/01/19 15:00
22. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Ανθούσας Κυριακή 20/01/19 15:00
23. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Σταμάτας Κυριακή 20/01/19 15:00
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 19/01/19 09:30
25. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 19/01/19 09:30
26. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 19/01/19 09:30
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 19/01/19 09:30
28. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 19/01/19 09:30
29. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 19/01/19 09:30
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ραφήνας Σάββατο 19/01/19 09:30
31. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Σάββατο 19/01/19 09:30
32. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Μαραθώνα Σάββατο 19/01/19 09:30
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Σταμάτας Σάββατο 19/01/19 09:30
34. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Άννας Σάββατο 19/01/19 09:30
35. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αυλώνα Σάββατο 19/01/19 09:30
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βούλας Κυριακή 20/01/19 09:30
37. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 20/01/19 09:30
38. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 20/01/19 09:30
39. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βάρης Κυριακή 20/01/19 09:30
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 20/01/19 09:30
41. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 20/01/19 09:30
42. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 20/01/19 09:30
43. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 20/01/19 09:30
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 20/01/19 09:30
45. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Δροσιάς Κυριακή 20/01/19 09:30
46. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Ανθούσας Κυριακή 20/01/19 09:30
47. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Ραφήνας Κυριακή 20/01/19 09:30
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 20/01/19 09:30
49. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 20/01/19 09:30
50. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Συκαμίνου Κυριακή 20/01/19 09:30
51. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 20/01/19 09:30
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βάρης Σάββατο 19/01/19 12:30
53. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Κερατέας Σάββατο 19/01/19 12:30
54. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 19/01/19 12:30
55. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Κουβαρά Σάββατο 19/01/19 12:30
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ανθούσας Σάββατο 19/01/19 12:30
57. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 19/01/19 12:30
58. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 19/01/19 12:30
59. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Ραφήνας Σάββατο 19/01/19 12:30
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 19/01/19 00:00
61. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Κρυονερίου Σάββατο 19/01/19 12:30
62. ΑΝΟΙΞΗ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 19/01/19 12:30
63. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Σάββατο 19/01/19 12:30
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Σάββατο 19/01/19 11:00
65. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Σταμάτας Σάββατο 19/01/19 12:30
66. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Καπανδριτίου Σάββατο 19/01/19 12:30
67. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 19/01/19 12:30
68. ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 19/01/19 12:30
K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 20/01/19 12:00
70. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βούλας Κυριακή 20/01/19 12:00
71. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Αναβύσσου Κυριακή 20/01/19 12:00
72. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 20/01/19 12:00
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Μαρκόπουλου Κυριακή 20/01/19 10:00
74. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΜΑΡΚΟ Κουβαρά Κυριακή 20/01/19 12:00
75. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 20/01/19 12:00
76. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Κερατέας Κυριακή 20/01/19 12:00
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 20/01/19 00:00
78. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Μαραθώνα Κυριακή 20/01/19 12:00
79. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γέρακα Κυριακή 20/01/19 12:00
80. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 20/01/19 12:00
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 20/01/19 00:00
82. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ BATISTA Κυριακή 20/01/19 09:30
83. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Δροσιάς Κυριακή 20/01/19 12:00
84. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 20/01/19 12:00
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Σταμάτας Κυριακή 20/01/19 12:00
86. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 20/01/19 12:00
87. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 20/01/19 12:00
88. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αυλώνα Κυριακή 20/01/19 12:00
Κ 10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 20/01/19 12:00
90. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Γραμματικού Κυριακή 20/01/19 12:00
Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Μαρκόπουλου Κυριακή 20/01/19 12:00
92. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Κερατέας Κυριακή 20/01/19 12:00
Κ 10 Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Planet Cosmos Κυριακή 20/01/19 12:00
94. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 20/01/19 12:00

Σχετικά Άρθρα