Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 12-13/1 στην ΕΠΣΑΝΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 12-13/1 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Άνοιξης Σάββατο 12/01/19 15:00
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Σταμάτας Σάββατο 12/01/19 15:00
3. ΜΑΡΚΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 12/01/19 15:00
4. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 13/01/19 15:00
5. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαραθώνα Κυριακή 13/01/19 15:00
6. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 13/01/19 15:00
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Βάρης Κυριακή 13/01/19 15:00
8. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 13/01/19 15:00
Β Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Παλαιάς Φώκαιας Τετάρτη 09/01/19 15:00
10. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Καλάμου Σάββατο 12/01/19 15:00
11. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ραφήνας Σάββατο 12/01/19 15:00
12. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 12/01/19 15:00
13. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ανθούσας Κυριακή 13/01/19 15:00
14. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 13/01/19 15:00
15. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 13/01/19 15:00
16. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αναβύσσου Κυριακή 13/01/19 15:00
17. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Κρυονερίου Κυριακή 13/01/19 15:00
Γ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Κουβαρά Σάββατο 12/01/19 15:00
19. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Διονύσου Σάββατο 12/01/19 15:00
20. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Συκαμίνου Κυριακή 13/01/19 15:00
21. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αφιδνών Κυριακή 13/01/19 15:00
22. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βούλας Κυριακή 13/01/19 15:00
23. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γέρακα Κυριακή 13/01/19 15:00
24. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 13/01/19 15:00
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βάρης Σάββατο 12/01/19 09:30
26. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 12/01/19 09:30
27. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 12/01/19 09:30
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 12/01/19 09:30
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ραφήνας Σάββατο 12/01/19 09:30
30. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 12/01/19 09:30
31. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 12/01/19 09:30
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Σταμάτας Σάββατο 12/01/19 09:30
33. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 12/01/19 09:30
34. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 12/01/19 09:30
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 13/01/19 09:00
36. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 13/01/19 09:30
37. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 13/01/19 09:30
38. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Κυριακή 13/01/19 09:30
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 13/01/19 00:00
40. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 13/01/19 09:00
41. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γέρακα Κυριακή 13/01/19 09:00
42. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 13/01/19 09:30
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Διονύσου Κυριακή 13/01/19 09:30
44. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Κυριακή 13/01/19 09:30
45. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 13/01/19 09:30
46. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ραφήνας Κυριακή 13/01/19 09:30
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 13/01/19 09:30
48. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σταμάτας Κυριακή 13/01/19 09:30
49. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Άνοιξης Κυριακή 13/01/19 09:30
50. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 13/01/19 09:30
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 12/01/19 12:30
52. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 12/01/19 12:30
53. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βούλας Σάββατο 12/01/19 12:30
54. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 12/01/19 12:30
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 12/01/19 12:00
56. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Διώνης Σάββατο 12/01/19 12:30
57. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Ραφήνας Σάββατο 12/01/19 12:30
58. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γλυκών Νερών Σάββατο 12/01/19 13:00
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Διονύσου Σάββατο 12/01/19 09:30
60. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Νέας Μάκρης Σάββατο 12/01/19 12:30
61. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διονύσου Σάββατο 12/01/19 12:30
62. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 12/01/19 12:30
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Αγίας Άννας Σάββατο 12/01/19 09:30
64. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Σάββατο 12/01/19 12:30
65. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 12/01/19 12:30
66. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 12/01/19 12:30
67. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Νέων Παλατίων Σάββατο 12/01/19 12:30
K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
(10η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 13/01/19 11:00
69. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Κυριακή 13/01/19 12:00
70. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 13/01/19 12:00
71. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 13/01/19 12:30
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 13/01/19 12:00
73. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Ανθούσας Κυριακή 13/01/19 12:00
74. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Καλυβίων Κυριακή 13/01/19 12:00
75. ΜΑΡΚΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Μαρκόπουλου Κυριακή 13/01/19 12:30
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 13/01/19 00:00
77. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Ραφήνας Κυριακή 13/01/19 12:00
78. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 13/01/19 12:00
79. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Γέρακα Κυριακή 13/01/19 12:30
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 13/01/19 00:00
81. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας Κυριακή 13/01/19 12:00
82. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Άνοιξης Κυριακή 13/01/19 12:00
83. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 13/01/19 12:00
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Συκαμίνου Κυριακή 13/01/19 12:00
85. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ BATISTA Κυριακή 13/01/19 12:00
86. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Καλάμου Κυριακή 13/01/19 12:00
87. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 13/01/19 12:00
Κ 10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 13/01/19 09:30
89. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Καπανδριτίου Κυριακή 13/01/19 12:00
Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κερατέας Κυριακή 13/01/19 09:30
91. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 13/01/19 11:00
Κ 10 Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Νέας Μάκρης Κυριακή 13/01/19 09:30
93. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γέρακα Κυριακή 13/01/19 11:00

Σχετικά Άρθρα