Το αγωνιστικό πρόγραμμα της Τετάρτης 10/4 και του Σαββατοκύριακου 13-14/4 στην ΕΠΣΑΝΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα της Τετάρτης 10/4 και του Σαββατοκύριακου 13-14/4 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αναβύσσου Τετάρτη 10/04/19 17:00
2. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Νέας Μάκρης Κυριακή 14/04/19 17:00
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 14/04/19 17:00
4. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 14/04/19 17:00
5. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αναβύσσου Κυριακή 14/04/19 17:00
6. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 14/04/19 17:00
7. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 14/04/19 17:00
8. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 14/04/19 17:00
9. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 14/04/19 17:00
Β Κατηγορία
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Νέων Παλατίων Σάββατο 13/04/19 17:00
11. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Γέρακα Σάββατο 13/04/19 17:00
12. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Σταμάτας Σάββατο 13/04/19 17:00
13. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 13/04/19 17:00
14. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Βουλιαγμένης Σάββατο 13/04/19 17:00
15. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 13/04/19 17:00
16. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Ανθούσας Σάββατο 13/04/19 17:00
17. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 13/04/19 17:00
Γ Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Ανθούσας Τετάρτη 10/04/19 17:00
19. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 13/04/19 17:00
20. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 13/04/19 17:00
21. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Γραμματικού Σάββατο 13/04/19 17:00
22. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Καπανδριτίου Σάββατο 13/04/19 17:00
23. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Πολυδενδρίου Σάββατο 13/04/19 17:00
24. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 13/04/19 17:00
25. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Συκαμίνου Σάββατο 13/04/19 17:00
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ Κ 18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 13/04/19 00:00
27. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 13/04/19 10:00
28. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 13/04/19 10:00
29. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 13/04/19 12:30
Γ ΦΑΣΗ Κ16 ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 14/04/19 00:00
31. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σταμάτας Κυριακή 14/04/19 10:00
32. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 14/04/19 10:00
33. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Διονύσου Κυριακή 14/04/19 10:00
34. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 14/04/19 10:00
35. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 14/04/19 12:00
36. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Νέας Μάκρης Κυριακή 14/04/19 12:00
37. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 14/04/19 12:00
Γ ΦΑΣΗ Κ14 ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Γλυκών Νερών Σάββατο 13/04/19 10:00
39. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 13/04/19 10:00
40. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Διονύσου Σάββατο 13/04/19 10:00
41. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Άννας Σάββατο 13/04/19 10:00
42. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 13/04/19 12:30
43. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Κρυονερίου Σάββατο 13/04/19 12:30
44. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 13/04/19 12:30
45. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 13/04/19 12:30
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(18η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Μαρκόπουλου Κυριακή 14/04/19 12:00
47. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αναβύσσου Κυριακή 14/04/19 12:00
48. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ανθούσας Κυριακή 14/04/19 12:00
49. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 14/04/19 12:00
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(18η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 14/04/19 00:00
51. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 14/04/19 00:00
52. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Γέρακα Κυριακή 14/04/19 12:00
53. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 14/04/19 12:00
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(18η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 14/04/19 00:00
55. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 14/04/19 12:00
56. ΑΝΟΙΞΗ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Άνοιξης Κυριακή 14/04/19 12:00
57. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Σταμάτας Κυριακή 14/04/19 12:00
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(18η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ BATISTA Κυριακή 14/04/19 10:00
59. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Νέων Παλατίων Κυριακή 14/04/19 12:00
60. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Καλάμου Κυριακή 14/04/19 12:00
61. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Συκαμίνου Κυριακή 14/04/19 12:00
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βάρης Κυριακή 14/04/19 10:00
63. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 14/04/19 10:00
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΡΚΟ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 14/04/19 00:00
65. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 14/04/19 10:00
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Σταμάτας Τετάρτη 10/04/19 16:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
67. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κρυονερίου Κυριακή 14/04/19 10:00
68. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 14/04/19 12:00
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Άνοιξης Κυριακή 14/04/19 10:00
70. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 14/04/19 10:00
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 13/04/19 12:30
72. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Μαραθώνα Σάββατο 13/04/19 12:30
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Διώνης Σάββατο 13/04/19 12:30
74. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 13/04/19 13:00
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 13/04/19 12:00
76. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 13/04/19 12:30
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Σταμάτας Σάββατο 13/04/19 12:30
78. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Διονύσου Σάββατο 13/04/19 12:30
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ18 ΚΥΠΕΛΛΟ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΜΑΡΚΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Μαρκόπουλου Σάββατο 13/04/19 10:00
80. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Ανθούσας Σάββατο 13/04/19 10:00

Σχετικά Άρθρα