Το αγωνιστικό πρόγραμμα 4-5/5 και 30/4 σε Β’-Γ’ κατηγορία, Κ14 και Κ16 της ΕΠΣΑΝΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα 4-5/5 και 30/4 σε Β’-Γ’ κατηγορία, Κ14 και Κ16 της ΕΠΣΑΝΑ

Β Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 04/05/19 17:00
2. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Γέρακα Σάββατο 04/05/19 17:00
3. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Σταμάτας Σάββατο 04/05/19 17:00
4. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 04/05/19 17:00
5. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Βουλιαγμένης Σάββατο 04/05/19 17:00
6. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Νέας Μάκρης Σάββατο 04/05/19 17:00
7. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αυλώνα Σάββατο 04/05/19 17:00
8. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 04/05/19 17:00
Γ Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 04/05/19 17:00
10. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 04/05/19 17:00
11. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Γραμματικού Σάββατο 04/05/19 17:00
12. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Καπανδριτίου Σάββατο 04/05/19 17:00
13. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Πολυδενδρίου Σάββατο 04/05/19 17:00
14. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Ανθούσας Σάββατο 04/05/19 17:00
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΦΑΣΗ Κ14 ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Άνοιξης Σάββατο 04/05/19 12:30
16. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 04/05/19 12:30
17. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Κρυονερίου Σάββατο 04/05/19 12:30
18. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Πολυδενδρίου Σάββατο 04/05/19 12:30
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Παρασκευή 03/05/19 17:00
Β ΦΑΣΗ Κ16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Κρυονερίου Τρίτη 30/04/19 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 04/05/19 12:30
22. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Μαραθώνα Σάββατο 04/05/19 12:30
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Διώνης Τρίτη 30/04/19 16:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
24. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Σταμάτας Σάββατο 04/05/19 12:30
25. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 04/05/19 12:30
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Αγίας Άννας Σάββατο 04/05/19 12:30
27. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 04/05/19 12:30
Β ΦΑΣΗ Κ14 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 04/05/19 12:00
29. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Διονύσου Σάββατο 04/05/19 12:30

Σχετικά Άρθρα