Θρίλερ στο Πανόραμα…ο Κριός 5-4 τον Αστέρα

Συναρπαστικό μάτς στο γήπεδο Πανοράματος στα πλαίσια της 2ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της β΄κατηγορίας όπου ο Κριός Ασπροπύργου αν και βρέθηκε να προηγείται με 4-0 στο ημίχρονο του Αστέρα Ανω Λιοσίων στην επανάληψη ισοφαρίστηκε σε 4-4 για να πάρει τη νίκη δέκα λεπτά πρίν το τέλος.
Τα τέρματα για την ομάδα του Μιχάλη Γκιτάκου σημείωσαν ο Μεϊμαρίδης(10′, 21′) Σφακιανάκης Αγγ.(28′), Συμεωνίδης(35′) και Λακάι(82′).
Για λογαριασμό των γηπεδούχων του Κώστα Τσατσρώνη σκόραραν οι: Ντάνος Σ.(39′), Καλαμιώτης Α.(55′), Παπαδόπουλος(62′ αυτογκόλ) και Αξής(64′).

Διαιτήτευσε ο Χαμπιλάι.Βοηθοί: Τριανταφυλλίδης-Μαυρομμάτης.

ΑΣΤΕΡΑΣ(προπονητής Κώστας Τσατσρώνης): Καλαμιώτης Π., Κλιματιανός(13′ λ.τρ. Ρουσάκης), Σερέπας, Ντάνος Ε., Κυρίτσης, Χαντζώκος, Καλαμιώτης Α.(80′ Καμπόλης), Παλαβός, Ντάνος Σ., Ντάνος Π., Αξής.

ΚΡΙΟΣ(προπονητής Μιχάλης Γκιτάκος): Σοφιανίδης, Λακάι, Πουρουζίδης, Γιαϊλίδης(69′ Μιχαηλίδης), Σφακιανάκης Αντ. Συμεωνίδης(87′ Πέππας), Σφακιανάκης Αγγ.(46′ Παπαδόπουλο), Γεωργιάδης, Μεϊμαρίδης, Τόλας, Μασμανίδης.