Τα ζευγάρια που προέκυψαν από την κλήρωση για την Α’ και Β’ φάση Κυπέλλου Πειραιά και ο καταρτισμός των Ομίλων στα πρωταθλήματα Α’ και Β’ κστηγορίας

Τα ζευγάρια που προέκυψαν από την κλήρωση για την Α’ και Β’ φάση Κυπέλλου Πειραιά και ο καταρτισμός των Ομίλων στα πρωταθλήματα Α’ και Β’ κστηγορίας

ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΦΩΤΗΣ ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ

Η κλήρωση της Α και Β φάσης του Κυπέλλου (03/9/2018 19:03)
Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πειραιά η κλήρωση της α’ φάσης και β’ φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019. Τα ζευγάρια που προέκυψαν είναι τα εξής:

Α’ ΦΑΣΗ

ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΘΗΣΕΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΕΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΣΠΙΘΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
*Στη β’ φάση προκρίνεται χωρίς αγώνα το σωματείο ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ.

*Οι αγώνες είναι προγραμματισμένοι να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 15-16/9

Β’ ΦΑΣΗ

ΝΙΚΗΤΗΣ 6 – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΙΚΗΤΗΣ 7 – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΝΙΚΗΤΗΣ 13 – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΙΚΗΤΗΣ 4 – ΝΙΚΗΤΗΣ 2
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΝΙΚΗΤΗΣ 12 – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΝΙΚΗΤΗΣ 10 – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ/ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΝΙΚΗΤΗΣ 5 – ΝΙΚΗΤΗΣ 18
ΝΙΚΗΤΗΣ 19 – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΝΙΚΗΤΗΣ 16 – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ
ΝΙΚΗΤΗΣ 17 – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΝΙΚΗΤΗΣ 1 – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΝΙΚΗΤΗΣ 14 – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΝΙΚΗΤΗΣ 3 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΝΙΚΗΤΗΣ 15 – ΝΙΚΗΤΗΣ 8
*Στη γ’ φάση προκρίνεται χωρίς αγώνα ο ΝΙΚΗΤΗΣ 9,το σωματείο ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ, ο νικητής 11 και το σωματείο ΑΜΦΙΑΛΗ.

*Οι αγώνες είναι προγραμματισμένοι να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 22-23/9

Ο διαχωρισμός των ομίλων Α και Β Κατηγορίας (03/9/2018 20:27)
Ο διαχωρισμός των σωματείων σε ομίλους όπως προέκυψε από την κλήρωση στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πειραιά είναι ο εξής:

Α’ Κατηγορία

1ος Όμιλος

ΑΜΦΙΑΛΗ
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ/ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

Α’ Κατηγορία

2ος Όμιλος

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΑΡΑΒΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Β’ Κατηγορία

1ος Όμιλος

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

Β’ Κατηγορία

2ος Όμιλος

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΟΙ
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΘΗΣΕΑΣ
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
ΣΠΙΘΑ

* Η 1η Αγωνιστική της Α’,Β’& Γ’ Κατηγορίας είναι προγραμματισμένη να διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 6-7/10.

* Η κλήρωση για τον καταρτισμό του προγράμματος Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγορίας θα διεξαχθεί σε ημερομηνία που θα γνωστοποιηθεί από την Επιτροπή Πρωταθλήματος με νεώτερη ανακοίνωση.

Σχετικά Άρθρα