Τα τελικά αποτελέσματα στην 3η αγωνιστική-6/10 στην Γ’ Εθνική

Τα τελικά αποτελέσματα στην 3η αγωνιστική-6/10 στην Γ’ Εθνική

Δείτε πως εξελίχθηκαν τα παιχνίδια της 3ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής.

Συναρπαστικά παιχνίδια διεξήχθησαν στην 3η ημέρα των 8 ομίλων της Γ’ Εθνικής, με γκολ, ανατροπές και θέαμα.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος
Αετός Ορφανού-Κεραυνός Πέρνης 1-1
Ηρακλής Ζυγού-Κιλκισιακός 2-0
Δόξα Κάτω Καμήλας-Ένωση Αλεξανδρούπολης 4-2
Ορφέας Ξάνθης-Πανσερραϊκός 0-1
Δόξα Θεολόγου-Άρης Αβάτου 0-0
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου 2-0
Ρεπό: Πανδραμαϊκός

2ος όμιλος
ΑΟ Σειρήνα-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-3
ΠΑΣ Φλώρινα-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-0
Νίκη Αγκαθιάς-Αλμωπός Αριδαίας 0-1
Αστραπή Μεσοποταμίας-Μακεδονικός 0-1
Θύελλα Σαρακηνών-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 3-3
Εδεσσαϊκός-Αγροτικός Αστέρας 1-1
Άρης Παλαιοχωρίου-Μέγας Αλέξ. Τρικάλων 0-3 α.α.
Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

3ος όμιλος
ΑΣ Μετεώρα-ΑΕ Καρίτσας 1-0
Διγενής Νεοχωρίου-ΑΠΟ Αταλάντη 2-2
Ατρόμητος Παλαμά-Διαγόρας Στεφανοβικείου 2-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Δίας Δίου 5-1
Θησέας Αγριάς-ΑΟ Ποταμιάς 3-0
Πιερικός-Αλμυρός 0-0
Ηρακλής Λάρισας-ΑΟ Σελλάνων 0-2 (5/10)

4ος όμιλος
Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Λευκίμμης 3-0
Τηλυκράτης-Απόλλων Ευπαλίου 0-0
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Θιναλιακός 2-0
Αχέρων Καναλακίου-ΑΟ Ανατολής 3-0
ΠΑΣ Πρέβεζα-Μακεδονικός Φούφα 0-1
Αστέρας Ιτέας-ΑΕ Μεσολογγίου 1-0
Ναυπακτιακός Αστέρας-Σούλι Παραμυθιάς 1-0

5ος όμιλος
Άγιοι Ανάργυροι-Πανθηραϊκός 1-1
Θύελλα Καμαρίου-Άνω Μερά (18:00)
Άγιος Ιερόθεος-Εθνικός 2-0
ΑΕ Μοσχάτου-Ακράτητος 1-1
Ηλυσιακός-Κηφισιά 0-3
Κερατσίνι-Φωστήρας 0-1
Καλλιθέα-Ερμής Κορυδαλλού 4-0

6ος όμιλος
Νέα Αρτάκη-Αιολικός 0-0
Παλληνιακός-Παναρκαδικός 1-1
ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου-Ρόδος 0-2
Αήττητος Σπάτων-Κόρινθος ’06 1-1
Μαρκό-ΑΟ Υπάτου 0-0
ΑΕΚ Τρίπολης-Θύελλα Ραφήνας 0-2
Ρεπό: Αχαρναϊκός

7ος όμιλος
Ερμιονίδα-ΑΟ Τσιλιβή 3-2
ΑΠΣ Ζάκυνθος-ΑΟ Διαβολίτσιου 2-1
Πανηλειακός-Παναργειακός 0-0
Πανγυθεατικός-Θύελλα Πατρών 1-0
ΠΣ Σπάρτη-Αστέρας Βλαχιώτη 2-0
Ολυμπιακός Ζαχάρως-Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-0
Ναύπλιο 2017-ΠΑΟ Βάρδας 1-0

8ος όμιλος
Ατσαλένιος-Πανακρωτηριακός 1-0
Γιούχτας-ΑΟ Πόρου 1-1
Ρεθυμνιακός-Επισκοπή 0-2
Άγιος Νικόλαος-Ηρόδοτος 0-2
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Σχετικά Άρθρα