Τα τελικά αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου 3 και 4/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα τελικά αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου 3 και 4/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 03/11/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-1
2. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καλυβίων Σάββατο 03/11/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-1
3. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 04/11/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-1
4. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 04/11/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-1
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 04/11/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 1-1
6. ΜΑΡΚΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Μαρκόπουλου Κυριακή 04/11/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-0
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 04/11/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 2-0
8. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βάρης Κυριακή 04/11/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) 6-0
Β Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Βάρης Σάββατο 03/11/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 0-1
10. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Δροσιάς Σάββατο 03/11/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ ) 1-0
11. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Ραφήνας Σάββατο 03/11/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 1-1
12. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Καλάμου Σάββατο 03/11/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 2-4
13. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αυλώνα Κυριακή 04/11/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 0-5
14. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Νέας Μάκρης Κυριακή 04/11/18 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .) 1-0
15. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κρυονερίου Κυριακή 04/11/18 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 4-2
16. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 04/11/18 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 1-1
Γ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 03/11/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 3-0
18. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Ανθούσας Κυριακή 04/11/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΤΑΡΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 3-1
19. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 04/11/18 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) 1-0
20. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Σταμάτας Κυριακή 04/11/18 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 2-1
21. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Αγίας Άννας Κυριακή 04/11/18 15:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .) 0-1
22. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Γέρακα Κυριακή 04/11/18 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) 2-1
23. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Βούλας Κυριακή 04/11/18 15:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -) 1-3
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 03/11/18 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΟΚΟΤΟΣ .. 0-2
25. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 03/11/18 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. 0-2
26. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Σάββατο 03/11/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 2-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 03/11/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 3-1
28. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 03/11/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ .., ΣΗΜΙΑΝΑΚΗΣ .. 7-0
29. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 03/11/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΑΡΣΑΝΙΔΗΣ ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π. 4-0
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Μαραθώνα Σάββατο 03/11/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
31. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Σάββατο 03/11/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ .., ΠΑΠΑΚΥΡΓΙΑΚΗΣ ..
32. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 03/11/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΙΝΑΣ Θ. 2-0
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 03/11/18 09:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α. 3-3
34. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αυλώνα Σάββατο 03/11/18 10:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ .., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ .. 1-6
35. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Σταμάτας Σάββατο 03/11/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 0-2
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Κυριακή 04/11/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 0-0
37. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Αναβύσσου Κυριακή 04/11/18 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-0
38. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Κερατέας Κυριακή 04/11/18 10:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 10-1
39. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Κυριακή 04/11/18 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 2-0
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 04/11/18 00:00
41. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΜΑΡΚΟ Γέρακα Κυριακή 04/11/18 10:00 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. 4-2
42. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 04/11/18 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α. 0-5
43. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 04/11/18 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 3-1
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Ραφήνας Κυριακή 04/11/18 10:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 8-1
45. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 04/11/18 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ. 2-2
46. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Ανθούσας Κυριακή 04/11/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 2-1
47. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 04/11/18 10:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 04/11/18 10:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
49. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 04/11/18 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 0-9
50. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 04/11/18 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.
51. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 04/11/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 0-3
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Καλυβίων Σάββατο 03/11/18 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 1-1
53. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 03/11/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 0-11
54. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 03/11/18 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 7-0
55. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κερατέας Σάββατο 03/11/18 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 0-7
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 03/11/18 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 4-1
57. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Ανθούσας Σάββατο 03/11/18 12:30 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ..
58. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 03/11/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-1
59. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 03/11/18 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. 1-6
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 03/11/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 0-7
61. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 03/11/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
62. ΑΝΟΙΞΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 03/11/18 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Π. 4-3
63. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 03/11/18 12:30
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Σάββατο 03/11/18 11:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 6-1
65. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 03/11/18 12:30 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
66. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Καπανδριτίου Σάββατο 03/11/18 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 1-0
67. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 03/11/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 2-0
68. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 03/11/18 12:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 0-7
K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 04/11/18 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α. 0-1
70. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αναβύσσου Κυριακή 04/11/18 12:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 6-0
71. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Βούλας Κυριακή 04/11/18 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ .. 1-3
72. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Κυριακή 04/11/18 12:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 2-1
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Καλυβίων Κυριακή 04/11/18 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 2-4
74. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ανθούσας Κυριακή 04/11/18 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 0-3
75. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 04/11/18 12:00 ΣΟΦΙΑΣ Α. 6-5
76. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 04/11/18 12:00 ΡΙΖΟΣ Δ. 6-0
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γέρακα Κυριακή 04/11/18 12:00 ΚΙΝΑΣ Θ.
78. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 04/11/18 12:00 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. 0-1
79. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 04/11/18 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-6
80. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Διώνης Κυριακή 04/11/18 12:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ .. 0-1
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΑΝΟΙΞΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Άνοιξης Κυριακή 04/11/18 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 1-2
82. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 04/11/18 12:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 0-3
83. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Σταμάτας Κυριακή 04/11/18 12:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.
84. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Νικολακάκη Κυριακή 04/11/18 12:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 2-2
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Καλάμου Κυριακή 04/11/18 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Π. 0-1
86. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ BATISTA Κυριακή 04/11/18 12:00 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ..
87. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 04/11/18 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.
88. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Γραμματικού Κυριακή 04/11/18 12:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 4-1

Σχετικά Άρθρα