Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 28-29/9 στα ματς της ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 28-29/9 στα ματς της ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 28/09/19 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-2
2. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΟΝΤΟΣ Κ. 2-0
3. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-3
4. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 29/09/19 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 0-1
5. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 29/09/19 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 0-1
6. ΙΑΣΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 29/09/19 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 0-1
7. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 29/09/19 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 0-0
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 29/09/19 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 3-3
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 1-0
10. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 1-1
11. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 28/09/19 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 1-2
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 29/09/19 11:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 3-1
13. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 29/09/19 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-3
14. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 29/09/19 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 3-2
15. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 29/09/19 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΟΣΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 4-0
16. ΡΟΥΦ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/09/19 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 2-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-0
18. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 28/09/19 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-0
19. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-1
20. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 29/09/19 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-0
21. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 29/09/19 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-6
22. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 29/09/19 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-2
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 29/09/19 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-0
24. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 29/09/19 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΠΕΥΚΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-0
26. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-0
27. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/09/19 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 0-1
28. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 29/09/19 11:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-1
29. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/09/19 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 4-0
30. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 29/09/19 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-2
31. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 29/09/19 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 0-2
32. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 29/09/19 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-3
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΟΨ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 1-0
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 28/09/19 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 2-0
35. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΓΟΥΔΗ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-0
36. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 29/09/19 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 4-1
37. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 29/09/19 12:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 2-0
38. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 29/09/19 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-0
39. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/09/19 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 3-1
40. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/09/19 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 28/09/19 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-3
42. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/09/19 10:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 0-0
43. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/09/19 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-3
44. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 29/09/19 11:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 0-3
45. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 29/09/19 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 2-7
46. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/09/19 13:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 2-4
47. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 29/09/19 16:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 2-1
48. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 29/09/19 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 4-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 28/09/19 16:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-4
50. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-0
51. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 5-0
52. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β. 2-0
53. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/09/19 10:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-1
54. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 29/09/19 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-1
55. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 29/09/19 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α. 1-1
56. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/09/19 13:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. 7-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 1-0
58. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 3-1
59. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΙΣΣΑ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 4-0
60. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-7
61. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 29/09/19 10:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-6
62. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/09/19 11:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΓΚΙΚΑΣ Φ. 2-1
63. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 29/09/19 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 3-1
64. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 29/09/19 13:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 2-4
Κ18-1ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 28/09/19 09:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-2
66. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 28/09/19 09:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 6-0
67. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 28/09/19 10:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 0-0
68. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 28/09/19 11:15 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-1
69. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 28/09/19 18:45 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 0-1
70. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 29/09/19 18:45 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
Κ18-2ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 28/09/19 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΘΩΜΑΣ Π. 3-1
72. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 28/09/19 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-2
73. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 28/09/19 19:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 3-1
74. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 29/09/19 09:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 0-4
75. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 29/09/19 19:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
76. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 29/09/19 19:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΘΩΜΑΣ Π., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
Κ18-3ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 28/09/19 09:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 5-1
78. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/09/19 10:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-0
79. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 28/09/19 12:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-3
80. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 28/09/19 14:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 1-1
81. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 29/09/19 19:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
Κ18-4ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 28/09/19 11:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΑΟΥΜ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 1-2
83. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 28/09/19 13:30 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 3-2
84. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 29/09/19 12:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. 1-2
85. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ1 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 29/09/19 18:45 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
86. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 29/09/19 19:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
87. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/09/19 19:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
Κ18-5ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 28/09/19 10:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 0-2
89. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 28/09/19 10:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 4-1
90. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 28/09/19 19:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 1-0
91. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 29/09/19 10:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 1-2
92. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 29/09/19 19:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.
Κ18-6ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 28/09/19 09:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α. 1-0
94. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/09/19 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 5-1
95. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 28/09/19 18:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 0-2
96. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/09/19 18:45 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 0-0
97. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 29/09/19 18:30 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
98. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 29/09/19 19:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
Κ16-1ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 28/09/19 13:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-6
100. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 28/09/19 13:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 4-2
101. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 28/09/19 13:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-8
102. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 28/09/19 20:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-9
103. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 29/09/19 12:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ. Αναβλήθηκε
104. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 1 – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/09/19 15:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 8-1
105. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/09/19 17:00 ΝΑΟΥΜ Δ. 2-3
Κ16-2ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
106. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 28/09/19 09:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 2-2
107. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 28/09/19 10:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 1-0
108. ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 28/09/19 10:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 5-0
109. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 28/09/19 11:45 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 6-0
110. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 28/09/19 12:15 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 1-6
111. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 28/09/19 12:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 10-0
112. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΡΟΥΦ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 29/09/19 18:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Κ16-3ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 28/09/19 09:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-1
114. ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 28/09/19 11:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 3-0
115. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 28/09/19 12:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 7-0
116. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 28/09/19 13:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 0-1
117. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/09/19 18:45 ΝΑΟΥΜ Δ. 1-5
118. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/09/19 19:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 5-0
119. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 28/09/19 20:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-3
Κ16-4ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
120. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 28/09/19 12:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 4-0
121. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 28/09/19 14:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 5-0
122. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 28/09/19 14:15 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 5-0
123. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 28/09/19 17:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. Αναβλήθηκε
124. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 29/09/19 11:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-3
125. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/09/19 14:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-2
126. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 29/09/19 17:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 2-1
Κ16-5ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
127. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 28/09/19 11:30 ΙΣΣΑ Α. 1-3
128. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 28/09/19 12:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 7-0
129. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1 ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 28/09/19 12:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 0-1
130. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 28/09/19 19:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 2-3
131. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 28/09/19 19:30 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 1-1
132. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 29/09/19 12:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-0
133. ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 29/09/19 12:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 3-2
Κ16-6ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
134. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/09/19 13:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-3
135. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 28/09/19 17:00 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 4-0
136. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/09/19 20:15 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 0-2
137. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/09/19 20:15 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-8
138. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 29/09/19 09:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 6-0
139. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 29/09/19 20:15 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
140. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 29/09/19 20:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν.

Σχετικά Άρθρα