Τα αποτελέσματα της ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-3
2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/04/19 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 1-3
3. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 2-0
4. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/04/19 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-0
5. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-0
6. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/04/19 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 2-0
7. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 21/04/19 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 3-1
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 21/04/19 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α. 2-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΙΑΣΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-0
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-2
11. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 21/04/19 11:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 5-0
12. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 21/04/19 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 1-1
13. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 21/04/19 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-3
14. ΡΟΥΦ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/04/19 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 0-0
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 21/04/19 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α. 1-0
16. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 21/04/19 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 1-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 1-0
18. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 0-0
19. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α. 5-0
20. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-6
21. ΠΟΨ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 1-2
22. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 3-0
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 20/04/19 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 0-1
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/04/19 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 21/04/19 16:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΡΔΑΣ Β. 0-3
26. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 21/04/19 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 2-1
27. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 21/04/19 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 3-1
28. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/04/19 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 5-0
29. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/04/19 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-0
30. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 21/04/19 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ. 0-1
31. ΒΥΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 21/04/19 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 4-0
32. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/04/19 16:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/04/19 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-1
34. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 20/04/19 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 2-1
35. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-2
36. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-0
37. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-0
38. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-1
39. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 11-0
40. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 21/04/19 16:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-4
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 21/04/19 10:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 0-3
42. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/04/19 11:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 0-5
43. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 21/04/19 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 3-2
44. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 21/04/19 11:30 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ. 3-1
45. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 21/04/19 13:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 1-0
46. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/04/19 14:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-3
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-6
48. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 21/04/19 11:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 1-2
49. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 21/04/19 11:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-5
50. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 21/04/19 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α. 0-0
51. ΑΡΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 21/04/19 11:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 1-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/04/19 10:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 0-2
53. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/04/19 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 2-2
54. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 21/04/19 11:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-2
55. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/04/19 13:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 0-3
56. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/04/19 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-0
57. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 21/04/19 16:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 0-3
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 5-1
59. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-8
60. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 4-0
61. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/04/19 10:45 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 3-1
62. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/04/19 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 4-4
63. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/04/19 13:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 3-2
Κ18-1ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/04/19 19:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.
65. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 21/04/19 19:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α., ΛΩΝΗ Ε.
Κ18-2ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/04/19 13:45 0-3 α.α.
67. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 21/04/19 13:15 ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΟΣΧΟΣ Α. 0-3 α.α.
Κ18-3ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 20/04/19 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΓΚΙΚΑΣ Φ. 7-0
69. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/04/19 19:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-4
Κ18-Όμιλος Ισχυρών- 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 20/04/19 10:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 0-2
71. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 20/04/19 11:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 0-2
72. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 20/04/19 16:00 ΙΣΣΑ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 5-0
73. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 21/04/19 18:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
74. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΡΟΥΦ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/04/19 18:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
75. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 21/04/19 19:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
76. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 21/04/19 19:15 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
77. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 21/04/19 19:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ.
Κ18-Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 20/04/19 15:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ. 0-0 (πεν: 6-7)
79. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΕΥΚΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/04/19 19:15 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΟΣΧΟΣ Α. 0-0 (πεν: 4-5)
80. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 21/04/19 19:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΦΟΥΚΑΣ Θ.
81. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 21/04/19 19:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ.
Κ16-1ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 20/04/19 11:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 2-0
83. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/04/19 12:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΘΩΜΑΣ Π. 4-2
Κ16-2ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 20/04/19 19:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 4-1
85. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 21/04/19 17:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
Κ16-3ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/04/19 18:45 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
87. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/04/19 20:15 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
Κ16-4ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΑΡΗΣ (FOUS DE FOOT) Σάββατο 20/04/19 11:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α., ΛΩΝΗ Ε. 3-4
89. ΡΟΥΦ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/04/19 13:15 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΚΙΚΑΣ Φ. 1-3
Κ16-5ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/04/19 14:00 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΛΩΝΗ Ε., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 2-3
Κ16-Όμιλος Ισχυρών- 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/04/19 10:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 2-2 (πεν: 5-4)
92. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/04/19 14:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΦΟΥΚΑΣ Θ. 0-0 (πεν: 5-4)
93. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 20/04/19 14:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α. 5-1
94. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/04/19 18:45 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 1-1 (πεν: 5-6)
95. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 20/04/19 19:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 1-0
96. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 20/04/19 20:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 1-0
97. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 21/04/19 13:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΛΩΝΗ Ε. 2-1
98. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 21/04/19 19:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
Κ16-Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΥΚΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 20/04/19 11:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 0-0 (πεν: 4-3)
100. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 21/04/19 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ.
101. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 21/04/19 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 2-1
102. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 21/04/19 19:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
103. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/04/19 10:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-3
104. ΑΦΟΒΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 20/04/19 11:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 3-1
105. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 20/04/19 13:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 2-1
106. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 20/04/19 19:30 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 3-2
107. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 20/04/19 20:15 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 3-0
108. ΙΑΣΩΝ 1 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/04/19 20:15 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 5-0
109. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 21/04/19 09:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 8-0
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
110. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 20/04/19 09:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 4-2
111. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 20/04/19 12:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 3-0
112. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 20/04/19 13:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-1
113. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/04/19 19:00 ΝΑΣΗΣ Σ. 3-0
114. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 20/04/19 19:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 2-0
115. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 21/04/19 15:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 1-0
116. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 21/04/19 17:45 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-1
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
117. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/04/19 09:30 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 2-1
118. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/04/19 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 4-0
119. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/04/19 12:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 4-0
120. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 20/04/19 13:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-0
121. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/04/19 13:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-1
122. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 20/04/19 19:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-3
123. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/04/19 20:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-2
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
124. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/04/19 09:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 3-1
125. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/04/19 10:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 4-6
126. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/04/19 11:30 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 0-1
127. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 20/04/19 13:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-0
128. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 20/04/19 14:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-0
129. ΡΟΥΦ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/04/19 19:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 6-0
130. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 21/04/19 14:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 2-1
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
131. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 20/04/19 10:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-3
132. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 20/04/19 10:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
133. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 20/04/19 12:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1-1
134. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 20/04/19 19:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-2
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
135. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/04/19 09:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-1
136. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/04/19 11:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 4-0
137. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΚΟΥΚΑΚΙ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 20/04/19 16:45 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 1-1
138. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/04/19 09:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 0-3
139. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/04/19 13:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-2
Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
140. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 20/04/19 09:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-4
141. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/04/19 12:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 3-1
142. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/04/19 12:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 3-0
143. ΑΦΟΒΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 20/04/19 12:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 2-3
144. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 20/04/19 18:45 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 6-1
Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
145. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΡΟΥΦ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 20/04/19 10:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
146. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 20/04/19 10:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 0-1
147. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 20/04/19 11:15 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-2
148. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 20/04/19 12:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 0-1
149. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 20/04/19 17:45 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 5-0
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
150. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 20/04/19 10:00 ΛΙΑΚΑΣ Π. 1-2
151. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 20/04/19 11:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 2-1
152. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 20/04/19 11:15 ΝΑΟΥΜ Δ. 3-4
153. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 20/04/19 14:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-1
154. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 21/04/19 13:30 ΚΑΡΝΗΣ Γ. 0-5
Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
155. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 20/04/19 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-2
156. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 20/04/19 12:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-1
157. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/04/19 12:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 3-2
158. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 20/04/19 18:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 4-2
159. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 21/04/19 19:30 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
160. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 20/04/19 09:30 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 0-3
161. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/04/19 13:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-2
162. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/04/19 19:00 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 2-2
163. ΙΑΣΩΝ 1 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/04/19 19:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-0
Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
164. ΡΟΥΦ 2 – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/04/19 09:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 4-2
165. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/04/19 14:30 ΝΑΣΗΣ Σ. 4-0
166. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 20/04/19 17:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-4
167. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 21/04/19 14:00 ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 2-4
Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
168. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 20/04/19 10:00 ΝΑΟΥΜ Δ. 1-3
169. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 20/04/19 10:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-0
170. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 20/04/19 11:30 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 4-1
171. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 20/04/19 13:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 5-1
172. ΠΟΨ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/04/19 10:45 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-2
Κ12-16ος Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
173. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/04/19 10:15 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 1-0
174. ΠΕΥΚΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/04/19 10:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
175. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 20/04/19 15:00 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 0-0
176. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/04/19 18:45 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-1
177. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/04/19 09:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
Κ10-1ος Όμιλος
(13η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
178. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 20/04/19 09:00 ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 5-2
179. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 20/04/19 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 8-1
180. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 20/04/19 12:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-13
181. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ALMA Κυριακή 21/04/19 11:00 ΘΕΜΕΛΗΣ Χ.
Κ10-2ος Όμιλος
(13η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
182. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 20/04/19 09:00 ΘΩΜΑΣ Π. 5-3
183. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 20/04/19 10:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 7-1
184. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 20/04/19 10:00 ΣΟΥΛΙ Ε. 7-3
185. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5 Σάββατο 20/04/19 10:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 0-4
186. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 20/04/19 14:30 ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 1-7
Κ10-3ος Όμιλος
(13η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
187. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Σάββατο 20/04/19 16:30 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 0-10
188. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Σάββατο 20/04/19 17:30 ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 5-4
189. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Κυριακή 21/04/19 09:30 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 2-6
190. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Κυριακή 21/04/19 10:00 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 2-4
191. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΟΨ ΠΑΠΑΓΟΥ 5Χ5 Κυριακή 21/04/19 17:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 1-3

Σχετικά Άρθρα