Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββατοκύριακου 24 και 25/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββατοκύριακου 24 και 25/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 24/11/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 1-1
2. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Ραφήνας Κυριακή 25/11/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .) 0-0
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΡΚΟ Σταμάτας Κυριακή 25/11/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 0-0
4. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βούλας Κυριακή 25/11/18 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 1-2
5. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 25/11/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 1-1
6. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 25/11/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-3
7. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Μαραθώνα Κυριακή 25/11/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-0
8. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΝΟΙΞΗ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 25/11/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 2-0
Β Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Σταμάτας Σάββατο 24/11/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 0-2
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Βάρης Σάββατο 24/11/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) 1-0
11. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Ανθούσας Σάββατο 24/11/18 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 4-1
12. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 24/11/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-1
13. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 24/11/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-4
14. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Νέων Παλατίων Κυριακή 25/11/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 5-1
15. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γέρακα Κυριακή 25/11/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 5-1
16. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 25/11/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 4-0
Γ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κουβαρά Σάββατο 24/11/18 15:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 1-1
18. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 25/11/18 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ ) 1-2
19. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 25/11/18 15:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
20. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Γραμματικού Κυριακή 25/11/18 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
21. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Καπανδριτίου Κυριακή 25/11/18 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 0-3
22. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 25/11/18 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 0-1
23. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Συκαμίνου Κυριακή 25/11/18 15:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΤΑΡΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) 3-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 24/11/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 0-4
25. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 24/11/18 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΡΙΖΟΣ Δ. 1-0
26. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βάρης Σάββατο 24/11/18 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΚΟΤΟΣ .. 3-0
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 24/11/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α. 2-1
28. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 24/11/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. Αναβλήθηκε
29. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 24/11/18 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 2-0
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Μαραθώνα Σάββατο 24/11/18 10:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ. 0-2
31. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ανθούσας Σάββατο 24/11/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
32. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 24/11/18 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 5-0
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 24/11/18 09:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 1-5
34. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αυλώνα Σάββατο 24/11/18 10:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ .., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 0-2
35. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σταμάτας Σάββατο 24/11/18 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α., ΖΟΥΡΜΠΑ .. 4-4
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 25/11/18 09:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 2-2
37. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Κυριακή 25/11/18 09:30 ΜΑΝΤΑΣ Ι.
38. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βούλας Κυριακή 25/11/18 10:00 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π. 2-1
39. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βάρης Κυριακή 25/11/18 11:00 ΜΑΝΤΑΣ Ι. 0-7
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 25/11/18 10:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 2-2
41. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 25/11/18 10:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
42. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 25/11/18 10:00 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. 0-1
43. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 25/11/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 0-0
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 25/11/18 10:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 2-2
45. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Διονύσου Κυριακή 25/11/18 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 8-1
46. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Ραφήνας Κυριακή 25/11/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-5
47. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Δροσιάς Κυριακή 25/11/18 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 0-3
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 25/11/18 10:00 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
49. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 25/11/18 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
50. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 25/11/18 10:00 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. 0-0
51. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 25/11/18 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 6-1
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 24/11/18 10:00 ΜΠΕΚΑΣ Α. 8-0
53. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βάρης Σάββατο 24/11/18 12:30 ΤΑΡΣΑΝΙΔΗΣ .
54. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κερατέας Σάββατο 24/11/18 12:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 0-3
55. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 24/11/18 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 1-6
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 24/11/18 12:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 2-3
57. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Σάββατο 24/11/18 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 1-1
58. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 24/11/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-4
59. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 24/11/18 13:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 5-1
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 24/11/18 00:00
61. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Διώνης Σάββατο 24/11/18 12:30 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. 9-0
62. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΝΟΙΞΗ Μαραθώνα Σάββατο 24/11/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 1-1
63. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 24/11/18 12:30 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 2-3
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 24/11/18 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 3-0
65. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 24/11/18 11:00 ΝΙΚΑΣ Γ.
66. ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 24/11/18 11:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 5-1
67. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 24/11/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 7-0
68. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Σταμάτας Σάββατο 24/11/18 12:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. 0-0
K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 25/11/18 11:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 1-4
70. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 25/11/18 12:00 ΚΟΚΟΤΟΣ ..
71. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 25/11/18 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 3-1
72. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Κυριακή 25/11/18 12:30 ΜΑΝΤΑΣ Ι. 3-0
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΜΑΡΚΟ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Μαρκόπουλου Κυριακή 25/11/18 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α. 4-1
74. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Καλυβίων Κυριακή 25/11/18 12:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
75. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Κουβαρά Κυριακή 25/11/18 12:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 0-0
76. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Γλυκών Νερών Κυριακή 25/11/18 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 4-2
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 25/11/18 12:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
78. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γέρακα Κυριακή 25/11/18 12:00 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. 1-1
79. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Διονύσου Κυριακή 25/11/18 12:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 2-0
80. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 25/11/18 12:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ BATISTA Κυριακή 25/11/18 10:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ..
82. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 25/11/18 12:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. 1-1
83. ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Άνοιξης Κυριακή 25/11/18 12:00 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
84. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Δροσιάς Κυριακή 25/11/18 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Π.
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 25/11/18 12:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 3-3
86. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Καλάμου Κυριακή 25/11/18 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.
87. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Σταμάτας Κυριακή 25/11/18 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 1-0
88. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Καπανδριτίου Κυριακή 25/11/18 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 6-1
Κ 10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 24/11/18 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 3-1
90. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 25/11/18 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 2-1
Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 24/11/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 5-5
92. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β SUPER GOAL Σάββατο 24/11/18 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ. 10-2
Κ 10 Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Planet Cosmos Σάββατο 24/11/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
94. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 25/11/18 12:30 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 5-5

Σχετικά Άρθρα