Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου 9/2 στον Πειραιά

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου 9/2 στον Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 4-0
2. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 0-3
3. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 1-3
5. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 0-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .) 0-1
7. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 1-2
Γ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 09/02/19 15:30 ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΟΥΡΗΣ .) 2-3
9. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 09/02/19 15:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-0
Κ18 – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 09/02/19 12:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΙΠΙΝΗΣ .., ΜΠΕΝΔΕΛΑΣ .. 1-1
11. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 09/02/19 18:00 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.
Κ18 – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 09/02/19 17:45 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.
13. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 09/02/19 18:00 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
Κ18 – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 09/02/19 17:45 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
Κ18 – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 09/02/19 11:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α.
16. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 09/02/19 11:15 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
Κ16 – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 09/02/19 11:15 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ16 – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 09/02/19 13:15 ΣΕΡΕΠΑΣ Α. Αναβλήθηκε
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 09/02/19 12:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. 1-7
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 09/02/19 12:15 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 2-1
21. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 09/02/19 18:00 ΤΕΣΣΗΣ Δ.
Κ16 – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 09/02/19 11:15 ΣΑΪΝΗΣ Γ. 2-2
23. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 09/02/19 18:00 ΣΑΪΝΗΣ Γ.
Κ14 – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 09/02/19 09:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. 0-2
25. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 09/02/19 13:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Κ14 – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 09/02/19 17:45 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
Κ14 – 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 09/02/19 13:15 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
28. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 09/02/19 13:15 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ14 – 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 09/02/19 10:15 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 0-4
30. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 09/02/19 11:30 ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
31. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 09/02/19 13:15 ΣΑΪΝΗΣ Γ. Αναβλήθηκε
Κ14 – 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 09/02/19 09:00 ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
33. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 09/02/19 10:45 ΠΙΠΙΝΗΣ ..

Σχετικά Άρθρα