Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου 22-23/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου 22-23/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 22/12/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 0-0
2. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΡΚΟ Αγίας Άννας Σάββατο 22/12/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 0-0
3. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ραφήνας Κυριακή 23/12/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-1
4. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Σταμάτας Κυριακή 23/12/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) 0-0
5. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βούλας Κυριακή 23/12/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 4-2
6. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 23/12/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-3
7. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 23/12/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 3-0
8. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 23/12/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) 0-2
Β Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Σταμάτας Σάββατο 22/12/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 4-3
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Βάρης Σάββατο 22/12/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .) 2-1
11. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 22/12/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) Αναβλήθηκε
12. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 23/12/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 1-0
13. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Γέρακα Κυριακή 23/12/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ ) 0-0
14. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 23/12/18 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-2
15. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Νέας Μάκρης Κυριακή 23/12/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 2-0
16. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αυλώνα Κυριακή 23/12/18 15:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 0-6
Γ Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 22/12/18 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 2-2
18. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Ανθούσας Σάββατο 22/12/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 1-1
19. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Αγίας Άννας Κυριακή 23/12/18 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 2-1
20. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 23/12/18 15:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 3-1
21. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γραμματικού Κυριακή 23/12/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-1
22. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 23/12/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 3-1
23. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 23/12/18 15:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) 1-1
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 22/12/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ. 1-0
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 22/12/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 0-1
26. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 22/12/18 10:00 ΠΑΠΠΑΣ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΡΙΖΟΣ Δ. 0-1
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 22/12/18 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΠΥΚΝΗΣ Σ. 2-0
28. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Σάββατο 22/12/18 10:00 ΝΙΚΑΣ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 0-2
29. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ανθούσας Σάββατο 22/12/18 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 2-4
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αυλώνα Σάββατο 22/12/18 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 1-1
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 22/12/18 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 0-4
32. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κερατέας Σάββατο 22/12/18 10:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. 5-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 22/12/18 00:00
34. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 22/12/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 0-2
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Διονύσου Σάββατο 22/12/18 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. 1-4
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Σταμάτας Σάββατο 22/12/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. 0-0
K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 22/12/18 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 0-1
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 22/12/18 12:00 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π. 3-2
39. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 22/12/18 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 1-3
40. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΡΚΟ Κερατέας Σάββατο 22/12/18 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α. 1-4
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Μαραθώνα Σάββατο 22/12/18 12:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 2-1
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Σάββατο 22/12/18 12:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ.
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γραμματικού Σάββατο 22/12/18 12:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
44. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Αυλώνα Σάββατο 22/12/18 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 5-0
45. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Συκαμίνου Σάββατο 22/12/18 12:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 0-1
46. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ BATISTA Σάββατο 22/12/18 12:00 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. 5-0
Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β Κερατέας Σάββατο 22/12/18 13:15 ΜΠΕΚΑΣ Α. 4-4
Κ 10 Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Γέρακα Σάββατο 22/12/18 12:00 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. 4-5

Σχετικά Άρθρα