Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου 20 και 21/10 στον Πειραιά

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου 20 και 21/10 στον Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 0-2
2. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 20/10/18 16:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
4oς: ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 1-1
3. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 20/10/18 16:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 0-0
4. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 21/10/18 13:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 1-2
5. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 21/10/18 16:00 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 2-1
6. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 0-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 20/10/18 16:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 4-2
8. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 20/10/18 16:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 0-1
9. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 21/10/18 11:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 0-2
10. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 2-2
11. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 0-0
12. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 21/10/18 16:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 1-0
13. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.
4oς: ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 20/10/18 16:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)
(Γιατρός: ΤΣΑΤΣΑ Ε.) 1-1
15. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 20/10/18 16:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 0-2
16. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 21/10/18 11:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 2-2
17. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 21/10/18 13:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .) 0-0
18. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 20/10/18 16:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 2-0
20. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/10/18 16:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-3
21. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 21/10/18 11:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΟΥΡΗΣ .) 4-0
22. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 21/10/18 13:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 2-3
23. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 21/10/18 13:30 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ) 1-1
24. ΘΗΣΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 21/10/18 13:30 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-1
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 2-1
Γ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 1-0
27. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 21/10/18 10:30 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) 1-1
28. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 21/10/18 11:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 5-1
29. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 21/10/18 11:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .) 1-0
30. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 21/10/18 13:30 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΟΥΡΗΣ .) 1-0
31. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 21/10/18 13:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .) 1-0
Κ18 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/10/18 11:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 8-2
33. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 20/10/18 14:00 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ. 2-2
34. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 21/10/18 18:45 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
Κ18 – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/10/18 09:30 ΚΙΚΗΣ Α.
36. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 20/10/18 10:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ18 – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 20/10/18 11:45 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. 0-0
38. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 20/10/18 20:00 ΡΟΥΣΣΟΥ Α.
39. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 21/10/18 18:45 ΤΣΑΝΟΣ Ι.
Κ18 – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 21/10/18 10:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 6-0
41. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 21/10/18 18:15 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
Κ18 – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 20/10/18 18:45 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
Κ16 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 20/10/18 10:00 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 4-2
44. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 20/10/18 14:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
45. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 21/10/18 09:00 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ. 4-3
Κ16 – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 20/10/18 12:00 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 0-4
47. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/10/18 18:45 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 1-1
Κ16 – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 20/10/18 12:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
49. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 20/10/18 13:45 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. 3-1
50. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 21/10/18 18:30 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.
Κ16 – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 20/10/18 14:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ. 0-3
52. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 20/10/18 18:45 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 0-5
Κ16 – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/10/18 14:15 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-1
54. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 21/10/18 18:45 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
Κ16 – Α Φάση – 6ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 21/10/18 11:30 ΣΕΡΕΠΑΣ Α.
56. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 21/10/18 18:15 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.

Σχετικά Άρθρα