Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου 10 και 11/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου 10 και 11/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Καλυβίων Σάββατο 10/11/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 3-2
2. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ραφήνας Κυριακή 11/11/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 0-0
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 11/11/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 0-1
4. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Βούλας Κυριακή 11/11/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) 2-2
5. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΡΚΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 11/11/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-1
6. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Νέας Μάκρης Κυριακή 11/11/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 0-2
7. ΑΝΟΙΞΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Άνοιξης Κυριακή 11/11/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 1-2
8. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 11/11/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 2-0
Β Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Σταμάτας Σάββατο 10/11/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ ) 0-1
10. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Ανθούσας Σάββατο 10/11/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 0-0
11. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 10/11/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 0-2
12. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 10/11/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) 0-1
13. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 11/11/18 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 1-1
14. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Γέρακα Κυριακή 11/11/18 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .) 5-0
15. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 11/11/18 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-1
16. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 11/11/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 2-0
Γ Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Κουβαρά Σάββατο 10/11/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 0-0
18. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 11/11/18 15:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 1-4
19. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 11/11/18 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-4
20. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Γραμματικού Κυριακή 11/11/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΣΚΑΡΟΥΛΗΣ ) 2-0
21. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 11/11/18 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 0-1
22. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Συκαμίνου Κυριακή 11/11/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 2-1
23. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αφιδνών Κυριακή 11/11/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) 3-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 10/11/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α. 0-1
25. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Βούλας Σάββατο 10/11/18 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΚΟΤΟΣ .. 4-1
26. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 10/11/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΙΝΑΣ Θ. 3-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΜΑΡΚΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Μαρκόπουλου Σάββατο 10/11/18 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α. 2-3
28. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 10/11/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 1-2
29. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 10/11/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ .., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ .. 1-9
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 10/11/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 3-1
31. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 10/11/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 0-1
32. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ανθούσας Σάββατο 10/11/18 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 1-2
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 10/11/18 09:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΖΟΥΡΜΠΑ .., ΡΟΥΜΠΕΑ .. 2-1
34. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Σταμάτας Σάββατο 10/11/18 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-4
35. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κρυονερίου Σάββατο 10/11/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 0-3
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 11/11/18 09:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 0-3
37. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βούλας Κυριακή 11/11/18 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 0-6
38. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Κυριακή 11/11/18 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
39. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 11/11/18 10:00 ΚΟΚΟΤΟΣ .. 2-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 11/11/18 00:00
41. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 11/11/18 10:00 ΡΙΖΟΣ Δ. 4-1
42. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 11/11/18 10:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
43. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 11/11/18 10:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 0-2
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Δροσιάς Κυριακή 11/11/18 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ. 3-1
45. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Κυριακή 11/11/18 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 1-5
46. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Ανθούσας Κυριακή 11/11/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 1-0
47. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Διονύσου Κυριακή 11/11/18 14:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ..
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Νέων Παλατίων Κυριακή 11/11/18 10:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
49. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 11/11/18 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. 3-0
50. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Σταμάτας Κυριακή 11/11/18 10:00 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. 8-0
51. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Καπανδριτίου Κυριακή 11/11/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 2-1
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 10/11/18 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 2-0
53. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Σάββατο 10/11/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 2-0
54. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 10/11/18 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α. 0-6
55. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βούλας Σάββατο 10/11/18 12:30 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π. 10-0
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Διώνης Σάββατο 10/11/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 0-4
57. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 10/11/18 12:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 1-0
58. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 10/11/18 12:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 3-1
59. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 10/11/18 13:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 2-2
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΝΟΙΞΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 10/11/18 00:00
61. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διώνης Σάββατο 10/11/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 7-0
62. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Νέας Μάκρης Σάββατο 10/11/18 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ. 2-1
63. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 10/11/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 3-2
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Αγίας Άννας Σάββατο 10/11/18 11:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ..
65. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 10/11/18 12:30 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. 1-2
66. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Σταμάτας Σάββατο 10/11/18 12:30 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 10-0
67. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 10/11/18 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 0-3
68. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 10/11/18 12:30 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 1-1
K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 11/11/18 11:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 0-2
70. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 11/11/18 12:00 ΚΙΝΑΣ Θ. 2-1
71. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βάρης Κυριακή 11/11/18 12:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
72. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 11/11/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Κερατέας Κυριακή 11/11/18 12:00 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ. 0-0 α.α.
74. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γλυκών Νερών Κυριακή 11/11/18 12:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 4-3
75. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Κουβαρά Κυριακή 11/11/18 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α. 4-0
76. ΜΑΡΚΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Μαρκόπουλου Κυριακή 11/11/18 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 2-1
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 11/11/18 00:00
78. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 11/11/18 00:00
79. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γέρακα Κυριακή 11/11/18 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
80. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Διονύσου Κυριακή 11/11/18 12:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 5-1
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 11/11/18 00:00 ΣΤΑΣΗΣ Π.
82. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ BATISTA Κυριακή 11/11/18 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
83. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Δροσιάς Κυριακή 11/11/18 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 1-1
84. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίας Άννας Κυριακή 11/11/18 12:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ.
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 11/11/18 12:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 0-5
86. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 11/11/18 12:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 2-3
87. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Σταμάτας Κυριακή 11/11/18 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-3

Σχετικά Άρθρα