Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 8/2 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 8/2 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΝΟΙΞΗ Καλυβίων Σάββατο 08/02/20 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 2-0
Β Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 08/02/20 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 5-0
3. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Καλάμου Σάββατο 08/02/20 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 2-3
4. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Σταμάτας Σάββατο 08/02/20 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-2
5. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 08/02/20 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 2-0
Γ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 08/02/20 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 1-0
Β ΦΑΣΗ Κ18 Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Βάρης Σάββατο 08/02/20 09:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΚΙΝΑΣ Θ. 2-0
8. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Δημοτικό Αχαρνών Σάββατο 08/02/20 09:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΡΙΖΟΣ Δ. 1-0
Β ΦΑΣΗ Κ18 Β ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 08/02/20 00:00
10. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 08/02/20 09:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ. 0-6
Β ΦΑΣΗ Κ18 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 08/02/20 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ. 3-2
12. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Σταμάτας Σάββατο 08/02/20 09:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-1
Β ΦΑΣΗ Κ18 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΜΑΡΚΟ Ραφήνας Σάββατο 08/02/20 09:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. Διακόπηκε
14. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Βούλας Σάββατο 08/02/20 09:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-7
Κ18 ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Νέων Παλατίων Σάββατο 08/02/20 09:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
16. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Καλυβίων Σάββατο 08/02/20 09:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 3-2
17. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 08/02/20 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 6-1
18. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 08/02/20 12:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 4-0
Β ΦΑΣΗ Κ16 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 08/02/20 12:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βουλιαγμένης Τετάρτη 05/02/20 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.

Σχετικά Άρθρα