Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 7/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 7/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Άνοιξης Σάββατο 07/12/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-3
Β Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ανθούσας Σάββατο 07/12/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 1-1
3. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 07/12/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) 2-1
4. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Καλάμου Σάββατο 07/12/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 1-0
5. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Διονύσου Σάββατο 07/12/19 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 1-6
Γ Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 07/12/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 3-0
7. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Πολυδενδρίου Σάββατο 07/12/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-2
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Συκαμίνου Σάββατο 07/12/19 09:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α. 1-1
9. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 07/12/19 09:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.
10. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Καλάμου Σάββατο 07/12/19 09:30 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 07/12/19 12:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 5-2
12. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 07/12/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 12-0
13. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 07/12/19 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α. 1-2
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Καλυβίων Σάββατο 07/12/19 12:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 10-0
15. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΡΚΟ Κερατέας Σάββατο 07/12/19 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 2-1
16. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 07/12/19 12:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Ανθούσας Σάββατο 07/12/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
18. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 07/12/19 12:00 ΡΙΖΟΣ Δ.
19. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γέρακα Σάββατο 07/12/19 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-6
20. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 07/12/19 12:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 1-3
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Δροσιάς Σάββατο 07/12/19 12:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 2-3
22. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Μαραθώνα Σάββατο 07/12/19 12:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 1-0
23. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Διώνης Σάββατο 07/12/19 12:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. 5-0
24. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Διονύσου Σάββατο 07/12/19 12:00 ΝΙΚΑΣ Γ.
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 07/12/19 12:00 ΠΑΣΧΑΛΗΣ . 0-3
26. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ BATISTA Σάββατο 07/12/19 12:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 3-4
27. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Σταμάτας Σάββατο 07/12/19 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Συκαμίνου Σάββατο 07/12/19 12:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ. 1-7
29. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αυλώνα Σάββατο 07/12/19 12:00 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. 1-8
30. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καπανδριτίου Σάββατο 07/12/19 12:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν. 0-2

Σχετικά Άρθρα