Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 5/10 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 5/10 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-0
10. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-2
11. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 0-0
12. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 0-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 02/10/19 16:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α. 0-1
3η αγωνιστική
14. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-2
15. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 05/10/19 16:15 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΔΟΣΗΣ Μ. 3-3
16. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 0-2
17. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-3
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 05/10/19 16:15 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 2-0
19. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 3-0
20. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/10/19 16:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-0
21. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 05/10/19 16:15 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-3
22. ΒΥΡΩΝ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 05/10/19 16:15 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 2-0
23. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/10/19 16:15 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-2
25. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-0
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 05/10/19 16:15 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 5-0
27. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 05/10/19 16:15 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΟΨ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-0
29. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-2
30. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 0-0
31. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 1-0
33. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 05/10/19 16:15 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 0-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 05/10/19 16:15 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 0-2
Κ18-1ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/10/19 09:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 6-2
37. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 05/10/19 11:15 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 1-2
38. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 05/10/19 11:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-0
Κ18-2ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 05/10/19 09:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΛΩΝΗ Ε. 1-1
40. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 05/10/19 09:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 0-3
41. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 05/10/19 11:15 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 5-0
42. ΙΑΣΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/10/19 13:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 3-3
43. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 05/10/19 18:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΘΩΜΑΣ Π.
Κ18-3ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 05/10/19 10:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-4
45. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 05/10/19 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 1-0
46. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 05/10/19 13:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. Αναβλήθηκε
Κ18-5ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 05/10/19 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 1-4
48. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 05/10/19 16:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 3-2
49. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 05/10/19 17:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
Κ18-6ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 05/10/19 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 4-2
51. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 05/10/19 11:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-2
52. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 05/10/19 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 0-4
Κ16-1ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 05/10/19 09:30 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 3-0
54. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 05/10/19 13:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-4
55. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 05/10/19 18:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
56. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/10/19 18:45 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
57. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 05/10/19 20:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
Κ16-2ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 05/10/19 09:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-2
59. ΡΟΥΦ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 05/10/19 11:15 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 6-0
60. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 05/10/19 12:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-6
Κ16-3ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 05/10/19 09:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 1-0
62. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 05/10/19 09:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 5-2
63. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 05/10/19 09:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 7-1
64. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 05/10/19 10:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 0-4
65. ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 05/10/19 14:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-1
66. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 ΓΟΥΔΗ Σάββατο 05/10/19 18:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
Κ16-4ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 05/10/19 10:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 0-2
68. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 05/10/19 12:15 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-0
69. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 05/10/19 12:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 3-1
70. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 05/10/19 14:15 ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 0-6
71. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 05/10/19 17:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.
72. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 05/10/19 17:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Κ16-5ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 05/10/19 10:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 3-1
74. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 05/10/19 18:45 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
75. ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/10/19 19:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Κ16-6ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 05/10/19 12:45 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 3-0
77. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 05/10/19 18:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
78. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 05/10/19 19:00 ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
79. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 05/10/19 20:15 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Κ14-1ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 05/10/19 11:15 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-8
81. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 05/10/19 13:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-6
82. ΖΕΦΥΡΟΣ 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 05/10/19 16:30 ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
83. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/10/19 18:45 ΜΑΡΔΑΣ Β.
84. ΙΑΣΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/10/19 20:00 ΜΑΡΔΑΣ Β.
Κ14-3ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 05/10/19 11:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-1
86. ΠΕΥΚΗ 2 – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 05/10/19 12:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-5
87. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3 ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 05/10/19 17:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ.
88. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΦΟΒΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 05/10/19 20:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Κ14-4ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 05/10/19 09:30 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 3-1
90. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 05/10/19 10:15 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 3-5
91. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 05/10/19 19:30 ΓΚΙΚΑΣ Φ.
Κ14-5ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 05/10/19 10:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 3-2
93. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 05/10/19 19:00 ΜΟΣΧΟΣ Α.
Κ14-6ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 05/10/19 11:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-1
95. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 05/10/19 13:45 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 2-0
96. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 05/10/19 14:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-6
97. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΡΟΥΦ 1 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 05/10/19 14:00 ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 0-7
98. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/10/19 19:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.

Σχετικά Άρθρα