Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 4/5 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 4/5 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 04/05/19 17:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-3
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ. 1-1
3. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-0
4. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 17:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β. 0-4
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 6-0
6. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 2-2
7. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/05/19 17:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 2-3
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 5-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-2
10. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-3
11. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-1
12. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-4
13. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 04/05/19 17:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 2-1
14. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/05/19 17:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 5-2
15. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 04/05/19 17:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-0
16. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 17:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 2-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(29η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-7
18. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 1-3
19. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-1
20. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 04/05/19 17:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-1
21. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 4-4
22. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-2
23. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 8-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 04/05/19 17:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 4-3
Κ18-3ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 04/05/19 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 4-0
26. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 04/05/19 12:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ. 4-5
Κ18-Όμιλος Ισχυρών- 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 04/05/19 09:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 4-4 (πεν: 7-6)
28. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 04/05/19 12:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 1-0
29. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/05/19 18:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
Κ18-Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 14:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 3-1
Κ16-1ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 04/05/19 14:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ. 2-2
32. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/05/19 19:30 0-3 α.α.
Κ16-2ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 04/05/19 16:00 ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 3-1
34. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 16:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΦΟΥΚΑΣ Θ.
Κ16-3ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 04/05/19 11:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΣΟΥΛΙ Ε., ΦΟΥΚΑΣ Θ. 6-0
36. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/05/19 11:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 0-0
Κ16-4ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΡΟΥΦ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 10:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-1
Κ16-5ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 04/05/19 13:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. 2-1
Κ16-Όμιλος Ισχυρών- 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 11:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 0-2
40. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 13:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 1-0
41. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 18:30 ΙΣΣΑ Α., ΣΟΥΛΙ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
42. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/05/19 19:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΘΩΜΑΣ Π.
43. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/05/19 19:45 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Κ16-Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/05/19 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 1-3
45. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/05/19 13:15 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 2-0
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 04/05/19 09:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 1-0
47. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΑΣΩΝ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 04/05/19 10:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-3
48. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 12:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-2
49. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/05/19 13:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-8
50. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/05/19 13:30 ΙΤΣΚΟΣ Τ. 2-1
51. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 04/05/19 19:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 04/05/19 14:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-4
53. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/05/19 14:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-5
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/05/19 11:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 0-7
55. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 04/05/19 14:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-0
56. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 04/05/19 16:30 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 1-2
57. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/05/19 19:30 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 04/05/19 09:30 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 0-2
59. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 09:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-3
60. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 04/05/19 10:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-1
61. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/05/19 10:30 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 4-1
62. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 12:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 3-1
63. ΙΑΣΩΝ 2 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 13:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
64. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 04/05/19 14:30 ΝΑΟΥΜ Δ. 0-3
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 09:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 4-0
66. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 04/05/19 11:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-1
67. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/05/19 12:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 3-1
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/05/19 12:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-1
69. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/05/19 12:30 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 0-5
Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 10:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
71. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 04/05/19 11:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.
72. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/05/19 12:00 ΙΤΣΚΟΣ Τ. 0-4
73. ΙΑΣΩΝ 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 15:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 04/05/19 09:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1-0
75. ΡΟΥΦ 1 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/05/19 09:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-2
76. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 5-0
77. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 04/05/19 13:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-1
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΑΕΚ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 04/05/19 10:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 6-0
79. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 10:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-2
80. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 04/05/19 10:30 ΝΑΟΥΜ Δ. 2-2
81. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/05/19 13:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-2
Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 11:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 1-3
83. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 04/05/19 14:45 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 0-3
Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/05/19 09:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 4-0
85. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 04/05/19 10:30 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 2-3
86. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 04/05/19 12:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-8
87. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 04/05/19 13:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-4
Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 04/05/19 09:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 9-1
89. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 04/05/19 10:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-3
90. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 04/05/19 12:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-1
Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/05/19 10:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-1
92. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 04/05/19 10:30 ΝΑΣΗΣ Σ. 2-9
Κ12-16ος Όμιλος-2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΕΥΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 11:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-5
94. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 04/05/19 12:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν.
95. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/05/19 19:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
96. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/05/19 19:15 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
Κ10-2ος Όμιλος
(14η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/05/19 10:30 ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. 4-5
98. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/05/19 11:30 ΘΩΜΑΣ Π. 5-4
99. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Σάββατο 04/05/19 15:00 ΦΟΥΚΑΣ Θ. 2-3
100. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥ Σάββατο 04/05/19 16:30 ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 1-2
Κ10-3ος Όμιλος
(14η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΠΟΨ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 5Χ5 Σάββατο 04/05/19 10:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 3-1
102. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο 04/05/19 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
103. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6) Σάββατο 04/05/19 12:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 4-3

Σχετικά Άρθρα