Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 30/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 30/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Σάββατο 30/11/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
3. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Καλυβίων Σάββατο 30/11/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 0-2
4. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 30/11/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) 2-2
Β Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 30/11/19 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 1-2
6. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 30/11/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 5-1
7. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 30/11/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 1-1
8. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Δροσιάς Σάββατο 30/11/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 2-0
9. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Καλάμου Σάββατο 30/11/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 4-0
Γ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 30/11/19 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 0-1
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 30/11/19 00:00
12. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 30/11/19 09:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 2-7
13. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 30/11/19 09:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 0-5
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΜΑΡΚΟ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Μαρκόπουλου Σάββατο 30/11/19 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
15. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 30/11/19 09:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-4
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 30/11/19 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 1-0
17. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γραμματικού Σάββατο 30/11/19 09:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Π. 0-3
18. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Νέας Μάκρης Σάββατο 30/11/19 09:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 3-0
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Σταμάτας Σάββατο 30/11/19 09:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 5-1
20. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 30/11/19 09:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ. 7-0
21. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Άνοιξης Σάββατο 30/11/19 09:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ. 1-5
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 30/11/19 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 0-7
23. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 30/11/19 12:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
24. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Βάρης Σάββατο 30/11/19 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Σάββατο 30/11/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
26. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 30/11/19 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 0-0
27. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 30/11/19 12:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 0-7
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 30/11/19 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 0-2
29. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γέρακα Σάββατο 30/11/19 12:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.
30. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Ανθούσας Σάββατο 30/11/19 12:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 2-0
31. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Pallini Αrena Σάββατο 30/11/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 8-1
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 30/11/19 12:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 0-2
33. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 30/11/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 3-0
34. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Δροσιάς Σάββατο 30/11/19 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
35. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Διώνης Σάββατο 30/11/19 12:00 ΝΙΚΑΣ Γ.
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 30/11/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 4-1
37. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Νικολακάκη Σάββατο 30/11/19 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
38. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Άνοιξης Σάββατο 30/11/19 12:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. 0-0
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 30/11/19 12:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ. 2-0
40. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Σταμάτας Σάββατο 30/11/19 12:00 ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α. 10-0
41. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 30/11/19 12:00 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 7-0

Σχετικά Άρθρα