Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 28/9 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 28/9 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 28/09/19 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-2
18. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΟΝΤΟΣ Κ. 2-0
19. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-3
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 1-0
21. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 1-1
22. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 28/09/19 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 1-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-0
24. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 28/09/19 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-0
25. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΠΕΥΚΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-0
27. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-0
28. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/09/19 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 0-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΟΨ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 1-0
30. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 28/09/19 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 2-0
31. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΓΟΥΔΗ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 28/09/19 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-3
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 28/09/19 16:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-4
34. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-0
35. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 5-0
36. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β. 2-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 1-0
38. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 3-1
39. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΙΣΣΑ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 4-0
40. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 28/09/19 16:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-7
Κ18-1ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 28/09/19 09:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-2
42. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 28/09/19 09:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 6-0
43. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 28/09/19 10:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 0-0
44. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 28/09/19 11:15 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-1
45. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 28/09/19 18:45 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Κ18-2ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 28/09/19 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΘΩΜΑΣ Π. 3-1
47. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 28/09/19 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-2
48. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 28/09/19 19:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Κ18-3ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 28/09/19 09:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 5-1
50. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/09/19 10:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 2-0
51. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 28/09/19 12:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-3
52. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 28/09/19 14:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 1-1
Κ18-4ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 28/09/19 11:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΑΟΥΜ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 1-2
54. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 28/09/19 13:30 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 3-2
Κ18-5ος-Ομιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 28/09/19 10:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 0-2
56. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 28/09/19 10:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 4-1
57. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 28/09/19 19:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.
Κ18-6ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 28/09/19 09:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α. 1-0
59. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/09/19 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 5-1
60. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 28/09/19 18:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
61. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/09/19 18:45 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
Κ16-1ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 28/09/19 13:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-6
63. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 28/09/19 13:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 4-2
64. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 28/09/19 13:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
65. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 28/09/19 20:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
Κ16-2ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 28/09/19 09:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 2-2
67. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 28/09/19 10:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ. 1-0
68. ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 28/09/19 10:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 5-0
69. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 28/09/19 11:45 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 6-0
70. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 28/09/19 12:15 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 1-6
71. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 28/09/19 12:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 10-0
Κ16-3ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 28/09/19 09:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-1
73. ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 28/09/19 11:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 3-0
74. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 28/09/19 12:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 7-0
75. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 28/09/19 13:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.
76. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/09/19 18:45 ΝΑΟΥΜ Δ.
77. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/09/19 19:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
78. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 28/09/19 20:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
Κ16-4ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 28/09/19 12:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 4-0
80. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 28/09/19 14:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 5-0
81. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 28/09/19 14:15 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 5-0
82. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 28/09/19 17:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
Κ16-5ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 28/09/19 11:30 ΙΣΣΑ Α. 1-3
84. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 28/09/19 12:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 7-0
85. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1 ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 28/09/19 12:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 0-1
86. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 28/09/19 19:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
87. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 28/09/19 19:30 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
Κ16-6ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/09/19 13:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-3
89. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 28/09/19 17:00 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 4-0
90. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/09/19 20:15 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
91. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/09/19 20:15 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Σχετικά Άρθρα