Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 26/1 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 26/1 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 2-0
4. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 26/01/19 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-2
5. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-0
7. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-2
8. ΡΟΥΦ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 26/01/19 15:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 1-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 3-0
10. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 26/01/19 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 2-1
11. ΠΟΨ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-2
12. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-0
13. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 26/01/19 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 0-1
14. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 26/01/19 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 3-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-2
16. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 26/01/19 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-4
17. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 2-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-2
19. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 6-0
20. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-1
21. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 2-0
22. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 2-1
23. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 26/01/19 15:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.
24. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 26/01/19 15:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 26/01/19 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 3-0
26. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΝΑΟΥΜ Δ. 7-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΡΙΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 4-1
28. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 26/01/19 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-2
30. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 1-0
31. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 0-0
Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 26/01/19 09:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-2
33. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 26/01/19 10:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-2
34. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 26/01/19 11:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 3-2
35. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 26/01/19 18:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
36. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 26/01/19 19:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 26/01/19 09:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 3-2
38. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 26/01/19 10:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-3
39. ΡΟΥΦ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 26/01/19 17:30 ΙΣΣΑ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.
40. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 26/01/19 20:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ.
Κ18-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 26/01/19 10:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 4-1
42. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 26/01/19 14:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 3-0
Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 26/01/19 09:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 4-0
44. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 26/01/19 11:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 2-3
45. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 26/01/19 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 3-3
Κ18-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 26/01/19 09:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 0-1
Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 26/01/19 11:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Β. 2-1
48. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 26/01/19 18:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
49. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 26/01/19 19:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 26/01/19 15:15 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 2-3
51. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 26/01/19 16:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
52. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 26/01/19 20:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ.
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 26/01/19 09:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 4-0
54. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 26/01/19 09:45 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-0
55. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/01/19 12:45 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-2
56. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 26/01/19 19:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν.
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 26/01/19 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-2
58. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 26/01/19 12:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 4-0
59. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 26/01/19 12:15 ΝΑΟΥΜ Δ. 4-0
60. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 26/01/19 18:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
61. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 26/01/19 18:15 ΛΙΑΚΑΣ Π.
62. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 26/01/19 20:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
Κ16-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 26/01/19 09:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-0
64. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 26/01/19 11:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-2
65. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 26/01/19 12:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-1
66. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 26/01/19 13:30 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΡΟΥΦ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 26/01/19 09:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-3
68. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 26/01/19 14:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-1
Κ16-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 26/01/19 12:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-2
70. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 26/01/19 15:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 2-3
71. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 26/01/19 16:30 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
72. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 26/01/19 18:45 ΔΕΟΝΑΣ Γ.
Κ12-1ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 26/01/19 10:30 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 6-2
74. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 26/01/19 18:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ.
75. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 26/01/19 20:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
Κ12-2ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 26/01/19 10:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 0-0
77. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 26/01/19 10:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 6-0
78. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 26/01/19 12:00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
79. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 26/01/19 18:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.
Κ12-3ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 26/01/19 10:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-3
81. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 26/01/19 11:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-2
82. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΙΑΣΩΝ 2 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 26/01/19 17:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
83. ΡΟΥΦ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 26/01/19 19:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
Κ12-4ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 26/01/19 10:30 ΝΑΟΥΜ Δ. 0-3
85. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 26/01/19 18:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
Κ12-5ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 26/01/19 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 6-2
87. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 26/01/19 11:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-7
88. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 26/01/19 13:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-0
89. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 26/01/19 13:45 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 6-1
90. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 26/01/19 15:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 2-1
Κ12-6ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΑΕΚ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 26/01/19 09:45 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 3-2
92. ΠΟΨ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 26/01/19 11:15 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-4
Κ12-7ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 26/01/19 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 5-1
94. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/01/19 11:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-3
95. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 26/01/19 13:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 6-0
96. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 26/01/19 16:15 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
97. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 26/01/19 17:45 ΚΟΡΡΕΣ Ν.
Κ12-8ος Όμιλος
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 26/01/19 13:30 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 0-1
99. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 26/01/19 17:15 ΟΡΦΑΝΟΣ Β.
100. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 26/01/19 18:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Β.
101. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 26/01/19 19:45 ΟΡΦΑΝΟΣ Β.

Σχετικά Άρθρα