Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 25/1 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 25/1 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 25/01/20 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 1-0
Β Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 25/01/20 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 0-0
7. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Καλάμου Σάββατο 25/01/20 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 2-2
8. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Σταμάτας Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-1
9. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 25/01/20 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 1-1
10. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 25/01/20 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -) 4-0
Γ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 25/01/20 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 1-4
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 25/01/20 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ) 2-2
Β ΦΑΣΗ Κ18 Α ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Δημοτικό Αχαρνών Σάββατο 25/01/20 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΙΝΑΣ Θ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-1
14. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Παπασιδέρη Σάββατο 25/01/20 09:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-4
Β ΦΑΣΗ Κ18 Β ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Ανθούσας Σάββατο 25/01/20 09:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ. 3-1
16. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 25/01/20 09:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 3-0
Β ΦΑΣΗ Κ18 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Σταμάτας Σάββατο 25/01/20 09:30 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 0-0
18. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βάρης Σάββατο 25/01/20 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΡΙΖΟΣ Δ.
Β ΦΑΣΗ Κ18 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Βούλας Σάββατο 25/01/20 09:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 2-6
20. ΜΑΡΚΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 25/01/20 09:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α. 1-2
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βουλιαγμένης Τετάρτη 22/01/20 15:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Τετάρτη 22/01/20 15:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 1-2
23. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαρκόπουλου Τετάρτη 22/01/20 15:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-4
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Νέας Μάκρης Τετάρτη 22/01/20 16:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 0-4
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βάρης Σάββατο 25/01/20 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 9-0
26. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αναβύσσου Σάββατο 25/01/20 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 2-2
27. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 25/01/20 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 2-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 25/01/20 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
29. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΜΑΡΚΟ Παπασιδέρη Σάββατο 25/01/20 12:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 0-1
30. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 25/01/20 12:00 ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 25/01/20 12:00 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.
32. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γλυκών Νερών Σάββατο 25/01/20 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
33. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γέρακα Σάββατο 25/01/20 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.
34. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Pallini Αrena Σάββατο 25/01/20 12:00 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 25/01/20 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 2-0
36. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 25/01/20 12:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 1-1
37. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Διώνης Σάββατο 25/01/20 12:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 4-1
38. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 25/01/20 12:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 1-2
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Άνοιξης Σάββατο 25/01/20 12:00 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
40. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ BATISTA Σάββατο 25/01/20 12:00 ΚΙΝΑΣ Θ. 6-3
41. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 25/01/20 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Νέων Παλατίων Σάββατο 25/01/20 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.
43. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Καπανδριτίου Σάββατο 25/01/20 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 1-4
44. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αυλώνα Σάββατο 25/01/20 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Π. 0-5
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(12η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 25/01/20 10:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 7-1

Σχετικά Άρθρα