Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 25/1 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 25/1 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 7-1
2. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 1-2
4. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 3-1
5. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 25/01/20 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 3-2
6. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 0-1
7. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΡΟΥΦ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 0-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 25/01/20 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-0
9. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΙΣΣΑ Α. 2-0
10. ΒΥΡΩΝ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 4-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 25/01/20 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-0
12. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 25/01/20 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-0
13. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 2-0
14. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-0
15. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-1
16. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 25/01/20 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-0
17. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΠΟΨ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-0
19. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 1-3
20. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 5-2
21. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 2-0
22. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-0
24. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Π. 3-0
25. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.
26. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 3-2
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α. 1-3
28. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΑΟΥΜ Δ. 0-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΦΟΒΟΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 1-2
Κ18 7ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 25/01/20 09:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 3-1
31. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 25/01/20 11:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 0-1
32. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 25/01/20 18:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ18 8ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 25/01/20 09:30 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-0
34. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 25/01/20 13:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 1-1
35. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 25/01/20 13:45 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 0-2
36. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 25/01/20 16:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
37. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 25/01/20 17:15 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
38. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 25/01/20 18:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
Κ18 9ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 25/01/20 09:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 0-1
40. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 25/01/20 12:15 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 3-2
41. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 25/01/20 18:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΟΣΧΟΣ Α.
Κ18-10ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 25/01/20 09:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΘΩΜΑΣ Π. 1-3
43. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 12:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-1
44. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 25/01/20 12:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 1-2
45. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 25/01/20 15:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
Κ18-11ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 09:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 4-1
47. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 25/01/20 09:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 3-0
48. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 25/01/20 13:30 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-4
49. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 25/01/20 18:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
50. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 18:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.
Κ16 7ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 1 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 25/01/20 10:30 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 6-0
52. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 10:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-2
53. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 25/01/20 10:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 0-0
54. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 25/01/20 10:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-0
55. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 25/01/20 15:45 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
56. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 25/01/20 17:30 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Κ16 8ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 25/01/20 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 0-0
58. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 25/01/20 17:15 ΜΠΕΝΟΣ Α.
59. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 25/01/20 18:30 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
Κ16 9ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 25/01/20 10:15 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. 0-1
61. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 25/01/20 10:30 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 5-0
62. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 11:15 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-2
63. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 25/01/20 19:45 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΜΟΣΧΟΣ Α.
Κ16-10ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 25/01/20 11:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 5-0
65. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 25/01/20 11:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 2-6
66. ΡΟΥΦ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 25/01/20 12:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 5-0
67. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 25/01/20 12:45 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 2-3
68. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 25/01/20 13:15 ΘΩΜΑΣ Π.
69. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 25/01/20 20:00 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
Κ16-11ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 25/01/20 11:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 5-0
71. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 25/01/20 11:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-1
72. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 2 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 25/01/20 13:00 ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. 0-1
73. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 ΓΟΥΔΗ Σάββατο 25/01/20 18:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
74. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 25/01/20 20:00 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
Κ16-12ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 25/01/20 10:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 2-1
76. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 25/01/20 16:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.
77. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 25/01/20 17:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.
78. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 17:15 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
79. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 25/01/20 17:15 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
Κ10-1ος Όμιλος
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 25/01/20 10:30 ΙΣΣΑ Α. 0-2
81. ΡΟΥΦ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 25/01/20 18:00 ΜΑΡΔΑΣ Β.
Κ10-2ος Όμιλος
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 13:30 ΚΑΡΝΗΣ Γ. 2-2
83. ΠΟΨ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 25/01/20 14:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
84. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 25/01/20 19:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ.

 

Σχετικά Άρθρα