Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 23/2 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 23/2 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 23/02/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .) 3-3
2. ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Άνοιξης Σάββατο 23/02/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) Αναβλήθηκε
3. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 23/02/19 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 3-1
Β Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Νέων Παλατίων Σάββατο 23/02/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΜΠΑΛΤΑΣ .) 6-0
5. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Σταμάτας Σάββατο 23/02/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) 3-1
6. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ανθούσας Σάββατο 23/02/19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) Αναβλήθηκε
7. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 23/02/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 4-4
8. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 23/02/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 0-0
Γ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κουβαρά Σάββατο 23/02/19 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) Αναβλήθηκε
10. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 23/02/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΟΚΟΤΟΣ .., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 4-0
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 23/02/19 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 4-2
12. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Βάρης Σάββατο 23/02/19 12:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 9-0
13. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κερατέας Σάββατο 23/02/19 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 0-1
14. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 23/02/19 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 0-2
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 23/02/19 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. 1-1
16. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Ραφήνας Σάββατο 23/02/19 12:30 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
17. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 23/02/19 12:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ. 2-2
18. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Γλυκών Νερών Σάββατο 23/02/19 13:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 23/02/19 00:00
20. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 23/02/19 12:30 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 1-7
21. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Μαραθώνα Σάββατο 23/02/19 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 3-1
22. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Διώνης Σάββατο 23/02/19 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ. 2-2
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 23/02/19 11:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 5-1
24. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Νέων Παλατίων Σάββατο 23/02/19 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Π.
25. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας Σάββατο 23/02/19 12:30 ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..
26. ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 23/02/19 12:30 ΚΙΝΑΣ Θ. 1-1
27. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κρυονερίου Σάββατο 23/02/19 12:30 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ. 0-2
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 23/02/19 09:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 5-2
29. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Βούλας Σάββατο 23/02/19 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΠΑΣ ., ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ Σ. 2-1
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 23/02/19 09:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
31. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 23/02/19 09:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ. 1-1
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 23/02/19 09:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 2-2
33. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 23/02/19 09:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Βάρης Σάββατο 23/02/19 09:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 1-0
35. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 23/02/19 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 3-0
Β ΦΑΣΗ Κ18 ΚΥΠΕΛΛΟ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διονύσου Σάββατο 23/02/19 09:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 0-3
37. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Κουβαρά Σάββατο 23/02/19 09:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΟΚΟΤΟΣ .., ΜΠΕΚΑΣ Α. 0-2

Σχετικά Άρθρα