Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 23/2 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 23/2 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 23/02/19 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-3
3. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 23/02/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 0-1
4. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 2-3
6. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 23/02/19 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΠΟΨ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 3-0
8. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-2
9. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 23/02/19 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-1
10. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/02/19 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 2-1
11. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 23/02/19 15:15 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. Διακόπηκε
13. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-0
14. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 1-4
15. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-0
17. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 7-0
18. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 5-1
19. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-1
20. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 15:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΦΟΒΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 23/02/19 15:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 4-1
22. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 2-0
23. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 23/02/19 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 4-2
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β. 2-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 3-0
26. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 1-2
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. Αναβλήθηκε
Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΦΟΒΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 23/02/19 10:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 2-1
29. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 23/02/19 11:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
30. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 23/02/19 12:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 1-0
31. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 23/02/19 17:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 23/02/19 09:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ. 1-1
33. ΡΟΥΦ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 23/02/19 09:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-1
34. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 23/02/19 18:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
Κ18-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 23/02/19 10:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-1
36. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/02/19 11:15 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-1
37. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 23/02/19 17:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΟΣΧΟΣ Α.
38. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 17:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 23/02/19 09:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-0
40. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 23/02/19 12:45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-1
Κ18-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 23/02/19 10:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 6-1
42. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 23/02/19 17:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΛΙΑΚΑΣ Π.
Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΠΕΥΚΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 23/02/19 10:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 7-0
44. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/02/19 17:15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Θ.
Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΙΑΣΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 10:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ. 0-2
46. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 23/02/19 10:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΦΟΥΚΑΣ Θ. 1-2
47. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 23/02/19 12:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π. 1-3
48. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 23/02/19 18:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΘΩΜΑΣ Π., ΦΟΥΚΑΣ Θ.
49. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 23/02/19 19:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
50. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 23/02/19 20:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/02/19 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. 3-0
52. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 23/02/19 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΑΛΑΚΗ Σ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 1-4
53. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/02/19 11:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 0-2
54. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 23/02/19 17:15 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π., ΣΟΥΛΙ Ε.
55. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 19:45 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
56. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 23/02/19 19:45 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 23/02/19 10:45 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-1
58. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 23/02/19 11:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. 0-2
59. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 23/02/19 17:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
60. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΓΟΥΔΗ Σάββατο 23/02/19 18:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.
61. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 20:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
Κ16-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/02/19 14:45 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΦΟΥΚΑΣ Θ. 1-3
63. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 15:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 1-3
64. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 23/02/19 15:30 ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-3
65. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 23/02/19 17:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 23/02/19 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 0-3
67. ΠΕΥΚΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 23/02/19 17:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. Αναβλήθηκε
68. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 23/02/19 19:45 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΘΩΜΑΣ Π.
Κ16-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 23/02/19 16:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.
70. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 23/02/19 17:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 23/02/19 09:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-0
72. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 23/02/19 12:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 0-3
73. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 23/02/19 12:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 6-1
74. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 23/02/19 12:45 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-5
75. ΙΑΣΩΝ 1 – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 16:45 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 23/02/19 09:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-1
77. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 23/02/19 11:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1-2
78. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 23/02/19 11:15 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 2-2
79. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 23/02/19 12:45 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 0-0
80. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 17:30 ΝΑΟΥΜ Δ.
81. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 23/02/19 19:15 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 23/02/19 09:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-1
83. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 23/02/19 12:45 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
84. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 23/02/19 14:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. Αναβλήθηκε
85. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/02/19 19:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ.
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/02/19 10:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-3
87. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 13:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-3
88. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 23/02/19 14:00 ΙΤΣΚΟΣ Τ. 2-3
89. ΡΟΥΦ – ΙΑΣΩΝ 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 23/02/19 18:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
90. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/02/19 18:00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 23/02/19 09:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-2
92. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 23/02/19 09:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 8-0
93. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 23/02/19 10:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 6-1
94. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 23/02/19 18:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ.
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 11:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 6-2
96. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/02/19 18:30 ΙΣΣΑ Α.
97. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 23/02/19 18:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ12-1ος Όμιλος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 23/02/19 09:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-6
99. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 23/02/19 10:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-3
100. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 23/02/19 11:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-1
101. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 23/02/19 20:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
Κ12-2ος Όμιλος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
102. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/02/19 16:30 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
103. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 23/02/19 19:15 ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Κ12-3ος Όμιλος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
104. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 23/02/19 10:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 0-5
105. ΡΟΥΦ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Σάββατο 23/02/19 11:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 6-0
106. ΙΑΣΩΝ 2 – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 12:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-3
107. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 23/02/19 12:30 ΙΤΣΚΟΣ Τ. 0-2
Κ12-4ος Όμιλος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 23/02/19 17:30 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
Κ12-5ος Όμιλος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
109. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 23/02/19 10:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 5-1
110. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 23/02/19 11:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π.
111. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 23/02/19 12:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-0
112. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 23/02/19 12:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 2-3
113. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 23/02/19 13:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-0
Κ12-6ος Όμιλος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
114. ΑΕΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 23/02/19 09:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 3-0
115. ΠΟΨ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 23/02/19 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-4
116. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 23/02/19 12:45 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 0-2
117. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/02/19 13:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-0
118. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 23/02/19 17:15 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ12-7ος Όμιλος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/02/19 13:00 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
120. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/02/19 17:15 ΙΣΣΑ Α.
Κ12-8ος Όμιλος
(9η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 23/02/19 09:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 5-1
122. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/02/19 12:45 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 2-0
123. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/02/19 13:15 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 1-8
124. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/02/19 20:15 ΤΖΑΝΗΣ Θ.

Σχετικά Άρθρα