Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 23/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 23/11 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΝΟΙΞΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Άνοιξης Σάββατο 23/11/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-3
Β Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Ανθούσας Σάββατο 23/11/19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 1-0
10. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 23/11/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 2-0
11. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 23/11/19 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) 0-1
12. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Διονύσου Σάββατο 23/11/19 15:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 1-5
Γ Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Πολυδενδρίου Σάββατο 23/11/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 0-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σάββατο 23/11/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
15. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 23/11/19 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. 2-3
16. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 23/11/19 09:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 0-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 23/11/19 09:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. Αναβλήθηκε
18. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΡΚΟ Ανθούσας Σάββατο 23/11/19 09:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΙΝΑΣ Θ., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. 5-0
19. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Παπασιδέρη Σάββατο 23/11/19 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α. 1-1
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Pallini Αrena Σάββατο 23/11/19 09:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Δ.
21. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Μαραθώνα Σάββατο 23/11/19 09:30 ΝΙΚΑΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 1-0
22. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 23/11/19 09:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 2-0
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Σάββατο 23/11/19 09:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 2-1
24. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 23/11/19 09:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 4-0
25. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κρυονερίου Σάββατο 23/11/19 09:30 ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 0-5
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΝΟΙΞΗ Καπανδριτίου Τετάρτη 20/11/19 15:00 ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α. 1-1
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 23/11/19 12:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-4
28. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βούλας Σάββατο 23/11/19 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-2
29. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 23/11/19 12:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΜΑΡΚΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Μαρκόπουλου Σάββατο 23/11/19 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. 2-1
31. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 23/11/19 12:00 ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.
32. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Παπασιδέρη Σάββατο 23/11/19 12:00 ΣΟΦΙΑΣ Α. 1-8
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 23/11/19 09:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-1
34. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 23/11/19 12:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
35. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ανθούσας Σάββατο 23/11/19 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 2-1
36. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 23/11/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-9
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Νέας Μάκρης Σάββατο 23/11/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
38. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 23/11/19 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 0-2
39. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Δροσιάς Σάββατο 23/11/19 12:00 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
40. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Μαραθώνα Σάββατο 23/11/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΝΟΙΞΗ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 23/11/19 12:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 1-1
42. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Νικολακάκη Σάββατο 23/11/19 12:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ. 3-4
43. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ BATISTA Σάββατο 23/11/19 12:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. 3-1
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κρυονερίου Σάββατο 23/11/19 12:00 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
45. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Σταμάτας Σάββατο 23/11/19 12:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 9-0
46. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Αγίου Στεφάνου Σάββατο 23/11/19 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 6-0

Σχετικά Άρθρα