Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 22/2 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 22/2 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 22/02/20 00:00
2. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 22/02/20 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-1
3. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 22/02/20 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 0-3
4. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Καλυβίων Σάββατο 22/02/20 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 0-1
5. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Ραφήνας Σάββατο 22/02/20 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 2-2
Β Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Καλάμου Σάββατο 22/02/20 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 0-1
7. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 22/02/20 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 0-3
8. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 22/02/20 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 0-2
9. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Σταμάτας Σάββατο 22/02/20 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) 2-0
10. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Διονύσου Σάββατο 22/02/20 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 4-0
11. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 3-0
Γ Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 22/02/20 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 1-1
13. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 22/02/20 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 1-1
Β ΦΑΣΗ Κ18 Α ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 22/02/20 00:00
15. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Δημοτικό Αχαρνών Σάββατο 22/02/20 09:30 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π. 3-0
Β ΦΑΣΗ Κ18 Β ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 22/02/20 09:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΡΙΖΟΣ Δ. 4-2
17. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 22/02/20 09:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 1-0
Β ΦΑΣΗ Κ18 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Σταμάτας Σάββατο 22/02/20 09:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-0
19. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 22/02/20 09:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-1
Β ΦΑΣΗ Κ18 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΜΑΡΚΟ Ραφήνας Τετάρτη 19/02/20 16:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΥΚΝΗΣ Σ. 2-0
21. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΡΚΟ Βούλας Σάββατο 22/02/20 09:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-3
22. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Ραφήνας Σάββατο 22/02/20 09:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ. 3-1
Κ18 ΚΥΠΕΛΛΟ Β ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Συκαμίνου Σάββατο 22/02/20 10:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ. 0-2
24. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ Σάββατο 22/02/20 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 2-0
Β ΦΑΣΗ Κ16 Α ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 22/02/20 10:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 5-0
Κ16 ΚΥΠΕΛΛΟ Β ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ραφήνας Σάββατο 22/02/20 12:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 0-2
Β ΦΑΣΗ Κ14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αναβύσσου Σάββατο 22/02/20 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-0
28. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 22/02/20 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
Β ΦΑΣΗ Κ14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Καλυβίων Σάββατο 22/02/20 10:00 ΠΑΣΧΑΛΗΣ . 1-1
30. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Σταμάτας Σάββατο 22/02/20 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. 3-0
Β ΦΑΣΗ Κ14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 22/02/20 12:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 0-5
32. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Δημοτικό Αχαρνών Σάββατο 22/02/20 12:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 2-1
Β ΦΑΣΗ Κ14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Άνοιξης Σάββατο 22/02/20 12:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 1-2
34. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 22/02/20 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
Κ14 ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 22/02/20 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
36. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 22/02/20 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
37. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 22/02/20 00:00
38. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Άνοιξης Σάββατο 22/02/20 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 7-6
39. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Κρυονερίου Σάββατο 22/02/20 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 0-5
40. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Διονύσου Σάββατο 22/02/20 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
41. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Καλυβίων Σάββατο 22/02/20 12:00 ΠΑΣΧΑΛΗΣ . 6-1
42. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 22/02/20 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 3-2
43. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΜΑΡΚΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 22/02/20 12:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-3
44. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βούλας Σάββατο 22/02/20 12:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 8-0
45. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Νέας Μάκρης Σάββατο 22/02/20 12:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 1-6
46. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 22/02/20 12:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. 1-0

Σχετικά Άρθρα