Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 22/2 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 22/2 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 0-1
2. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 0-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-0
4. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 22/02/20 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-1
5. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-1
6. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 1-2
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 0-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/02/20 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-0
9. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 3-0
10. ΒΥΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 22/02/20 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ. 1-2
11. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-1
12. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 22/02/20 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-0
13. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 2-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-0
15. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/02/20 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 0-2
16. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-1
17. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 22/02/20 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-0
18. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 1-2
19. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/02/20 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 3-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-2
21. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
22. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΟΨ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 0-0
23. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 0-1
24. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 22/02/20 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 4-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 0-9
26. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 22/02/20 15:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-0
27. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΛΩΝΗ Ε. 0-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. Αναβλήθηκε
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 22/02/20 15:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΘΩΜΑΣ Π. 3-0
Κ18 7ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 22/02/20 10:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-3
31. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 22/02/20 12:15 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ. 1-0
32. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 22/02/20 14:45 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η. 4-0
33. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 22/02/20 17:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
34. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 22/02/20 17:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΑΠΑΛΑΝΗΣ Ν.
35. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 19:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΘΩΜΑΣ Π.
Κ18 8ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 22/02/20 09:00 ΛΩΝΗ Ε., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 2-1
37. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 22/02/20 14:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΛΑΝΗΣ Ν., ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΑΚΗΣ Α. 1-1
38. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 ΓΟΥΔΗ Σάββατο 22/02/20 17:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
39. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 22/02/20 18:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ.
Κ18 9ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 09:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 0-1
41. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 22/02/20 10:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΡΚΑΣ Δ. 3-0
42. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/02/20 17:15 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ.
43. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 22/02/20 18:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΚΑΡΡΑΣ Α.
Κ18-10ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 22/02/20 09:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΡΑΣ Α. 6-0
45. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 12:15 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η. 2-1
46. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 22/02/20 18:00 ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
Κ18-11ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 09:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β. 2-2
48. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 22/02/20 09:30 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ. 4-1
49. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/02/20 17:15 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
50. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 22/02/20 18:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
51. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 22/02/20 19:45 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ.
Κ16 7ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 22/02/20 10:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 2-1
53. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 10:30 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η. 4-1
54. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 22/02/20 12:30 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-1
Κ16 8ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 22/02/20 12:45 ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΤΟΣΚΑΣ Α.
56. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 22/02/20 17:15 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
57. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/02/20 19:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΧΑΛΑΡΗΣ Α.
Κ16 9ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 22/02/20 10:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 3-0
59. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 17:00 ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΓΡΑΒΑΝΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β.
60. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 22/02/20 20:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
61. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/02/20 20:30 ΜΟΣΧΟΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε.
Κ16-10ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 22/02/20 09:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-2
63. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 22/02/20 12:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 2-5
64. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 22/02/20 18:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
65. ΡΟΥΦ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 22/02/20 19:00 ΜΑΡΔΑΣ Β.
Κ16-11ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 22/02/20 10:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 1-3
67. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 22/02/20 12:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 0-3
68. ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 22/02/20 12:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-0
Κ16-12ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΠΕΥΚΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 22/02/20 10:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-3
70. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/02/20 10:00 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 0-2
71. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/02/20 12:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-2
72. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 18:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
73. ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 19:00 ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.
74. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 22/02/20 19:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
Κ14-7ος-Ομιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΙΑΣΩΝ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 18:00 ΘΩΜΑΣ Π.
76. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 22/02/20 19:30 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
77. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 22/02/20 20:00 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
Κ14-8ος-Ομιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 22/02/20 10:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-0
79. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 22/02/20 12:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-1
80. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΖΕΦΥΡΟΣ 2 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 13:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 5-1
81. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 18:30 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
82. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 19:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν.
Κ14-9ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 22/02/20 10:30 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 1-0
84. ΡΟΥΦ 1 – ΖΕΦΥΡΟΣ 1 ΡΟΥΦ Σάββατο 22/02/20 17:15 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
85. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/02/20 17:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
Κ1410ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 22/02/20 09:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-3
87. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 22/02/20 10:00 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 5-0
88. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 11:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 3-3
89. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 22/02/20 11:30 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η. 2-1
90. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/02/20 19:00 ΜΟΣΧΟΣ Α.
Κ1411ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 22/02/20 09:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-7
92. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 22/02/20 12:45 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 1-2
93. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ 2 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 22/02/20 19:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
Κ1412ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 22/02/20 13:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-0
95. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 22/02/20 17:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
Κ1413ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 22/02/20 11:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 1-5
97. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 22/02/20 11:30 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 0-0
98. ΠΕΥΚΗ 1 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 22/02/20 12:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 3-3
Κ10 – 1ος Όμιλος (2ος ΓΥΡΟΣ)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 22/02/20 11:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 5-0
100. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/02/20 11:30 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-3
101. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 22/02/20 14:15 ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π. 1-3
102. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 22/02/20 18:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
Κ10 – 2ος Όμιλος (2ος ΓΥΡΟΣ)
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
103. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 22/02/20 10:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-0
104. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 22/02/20 11:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 2-4
105. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 22/02/20 13:00 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-6
106. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 22/02/20 16:00 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
107. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 22/02/20 17:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.

Σχετικά Άρθρα