Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 21/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 21/12 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Άνοιξης Σάββατο 21/12/19 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-2
Β Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Ανθούσας Σάββατο 21/12/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 0-0
3. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 21/12/19 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 0-2
4. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Καλάμου Σάββατο 21/12/19 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 3-2
5. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Σταμάτας Σάββατο 21/12/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 2-0
6. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Διονύσου Σάββατο 21/12/19 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 3-6
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Σάββατο 21/12/19 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-1
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 21/12/19 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 1-3
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Δημοτικό Αχαρνών Τετάρτη 18/12/19 15:15 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
10. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Δημοτικό Αχαρνών Σάββατο 21/12/19 09:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.
11. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καλάμου Σάββατο 21/12/19 09:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ. 0-4
12. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Σταμάτας Σάββατο 21/12/19 09:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. 6-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Σάββατο 21/12/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Σάββατο 21/12/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
15. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βάρης Σάββατο 21/12/19 12:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 16-0
16. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 21/12/19 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 0-2
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΜΑΡΚΟ Σάββατο 21/12/19 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
18. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Κερατέας Σάββατο 21/12/19 10:00 ΡΙΖΟΣ Δ.
19. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 21/12/19 12:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 4-4
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Pallini Αrena Σάββατο 21/12/19 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
21. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 21/12/19 10:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 2-3
22. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ανθούσας Σάββατο 21/12/19 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
23. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γέρακα Σάββατο 21/12/19 12:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 3-3
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 21/12/19 12:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 3-2
25. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Δροσιάς Σάββατο 21/12/19 12:00 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
26. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Διώνης Σάββατο 21/12/19 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 3-5
27. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Μαραθώνα Σάββατο 21/12/19 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-2
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Άνοιξης Σάββατο 21/12/19 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. Διακόπηκε
29. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ BATISTA Σάββατο 21/12/19 12:00 ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.
30. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ Δημοτικό Αχαρνών Σάββατο 21/12/19 12:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 1-2
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 21/12/19 12:00 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν. 10-1
32. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αυλώνα Σάββατο 21/12/19 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.
33. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Συκαμίνου Σάββατο 21/12/19 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Π. 1-7

Σχετικά Άρθρα