Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 20/4 στον Πειραιά

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 20/4 στον Πειραιά

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 20/04/19 17:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 5-0
2. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 20/04/19 17:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 0-2
3. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 20/04/19 17:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-0
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/04/19 17:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-2
5. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 20/04/19 17:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 4-0
6. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 20/04/19 17:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-0
7. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 20/04/19 17:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 0-3
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019
(7η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ Τετάρτη 17/04/19 16:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η.
Ε1: ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ.
4oς: ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΑΛΟΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)
(Γιατρός: ΑΝΤΩΝΙΟΥ Μ.) 3-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 20/04/19 17:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 3-1
Γ Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 20/04/19 17:30 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .) 1-1
Τελικοί Κ16
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μικρός Τελικός) ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 20/04/19 11:00 ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
4oς: ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. 3-1
12. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Μεγάλος Τελικός) ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 20/04/19 13:30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
4oς: ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. 4-0
Κ14 – 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 20/04/19 10:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
14. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 20/04/19 12:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
Κ14 – 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 20/04/19 14:00 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. 0-2
16. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 20/04/19 19:30 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.
Κ14 – 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 20/04/19 09:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
18. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 20/04/19 12:30 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. Αναβλήθηκε
Κ14 – 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 20/04/19 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. 3-3
20. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 20/04/19 19:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Κ14 – 5ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 20/04/19 11:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. 6-0
22. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/04/19 13:15 ΚΑΤΣΑΝΑΣ Λ.
Τουρνουά Κ12 – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 20/04/19 10:00 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Γ. 0-0
Τουρνουά Κ12 – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 20/04/19 11:00 ΤΖΙΩΤΗΣ ..

Σχετικά Άρθρα