Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 20/4 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 20/4 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-3
2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/04/19 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 1-3
3. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 2-0
4. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/04/19 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-0
5. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-0
6. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/04/19 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 2-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΙΑΣΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-0
8. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 1-0
10. ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 0-0
11. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α. 5-0
12. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-6
13. ΠΟΨ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 1-2
14. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 3-0
15. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 20/04/19 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 0-1
16. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/04/19 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/04/19 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-1
18. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 20/04/19 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 2-1
19. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-2
20. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-0
21. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-0
22. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-1
23. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 11-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-6
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 5-1
26. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-8
27. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 20/04/19 16:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 4-0
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Τετάρτη 17/04/19 16:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. Αναβλήθηκε
Κ18-2ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/04/19 13:45 Αναβλήθηκε
Κ18-3ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 20/04/19 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΓΚΙΚΑΣ Φ. 7-0
31. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/04/19 19:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ18-Όμιλος Ισχυρών- 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 20/04/19 10:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 0-2
33. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 20/04/19 11:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 0-2
34. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 20/04/19 16:00 ΙΣΣΑ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 5-0
Κ18-Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 20/04/19 15:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ. 0-0 (πεν: 6-7)
36. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΕΥΚΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/04/19 19:15 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΟΣΧΟΣ Α.
Κ16-1ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 20/04/19 11:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 2-0
38. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/04/19 12:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΘΩΜΑΣ Π. 4-2
Κ16-2ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 20/04/19 19:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
Κ16-4ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΑΡΗΣ (FOUS DE FOOT) Σάββατο 20/04/19 11:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α., ΛΩΝΗ Ε. 3-4
Κ16-5ος Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 3ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/04/19 14:00 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΛΩΝΗ Ε., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 2-3
Κ16-Όμιλος Ισχυρών- 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/04/19 10:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 0-0 (πεν: 5-4)
43. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/04/19 14:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΦΟΥΚΑΣ Θ. 0-0 (πεν: 5-4)
44. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 20/04/19 14:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α. 5-1
45. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/04/19 18:45 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
46. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 20/04/19 19:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
47. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 20/04/19 20:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.
Κ16-Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών- 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΥΚΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 20/04/19 11:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 0-0
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/04/19 10:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-3
50. ΑΦΟΒΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 20/04/19 11:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 3-1
51. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 20/04/19 13:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 2-1
52. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 20/04/19 19:30 ΣΙΝΤΟΣ Δ.
53. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 20/04/19 20:15 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
54. ΙΑΣΩΝ 1 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/04/19 20:15 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 20/04/19 09:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 4-2
56. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 20/04/19 12:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 3-0
57. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 20/04/19 13:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-1
58. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/04/19 19:00 ΝΑΣΗΣ Σ.
59. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 20/04/19 19:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/04/19 09:30 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 2-1
61. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/04/19 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 4-0
62. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/04/19 12:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.
63. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 20/04/19 13:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-0
64. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/04/19 13:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-1
65. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 20/04/19 19:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
66. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/04/19 20:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/04/19 09:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 3-1
68. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/04/19 10:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 4-6
69. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/04/19 11:30 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 0-1
70. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 20/04/19 13:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-0
71. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 20/04/19 14:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 2-0
72. ΡΟΥΦ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/04/19 19:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 20/04/19 10:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-3
74. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 20/04/19 10:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
75. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 20/04/19 12:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1-1
76. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 20/04/19 19:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ.
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/04/19 09:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-1
78. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/04/19 11:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 4-0
79. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΚΟΥΚΑΚΙ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 20/04/19 16:45 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 1-1
Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 20/04/19 09:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-4
81. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/04/19 12:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 3-1
82. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/04/19 12:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 3-0
83. ΑΦΟΒΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 20/04/19 12:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 2-3
84. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 20/04/19 18:45 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΡΟΥΦ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 20/04/19 10:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
86. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 20/04/19 10:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 0-1
87. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 20/04/19 11:15 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-2
88. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 20/04/19 12:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 0-1
89. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 20/04/19 17:45 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 20/04/19 10:00 ΛΙΑΚΑΣ Π. 1-2
91. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 20/04/19 11:00 ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 2-1
92. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 20/04/19 11:15 ΝΑΟΥΜ Δ. 3-4
93. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 20/04/19 14:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-1
Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 20/04/19 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-2
95. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 20/04/19 12:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-1
96. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/04/19 12:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 3-2
97. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 20/04/19 18:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ.
Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 20/04/19 09:30 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 0-3
99. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 20/04/19 13:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
100. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/04/19 19:00 ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
101. ΙΑΣΩΝ 1 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/04/19 19:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
102. ΡΟΥΦ 2 – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/04/19 09:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 4-2
103. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/04/19 14:30 ΝΑΣΗΣ Σ. 4-0
104. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 20/04/19 17:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-4
Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
105. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 20/04/19 10:00 ΝΑΟΥΜ Δ. 1-3
106. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 20/04/19 10:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-0
107. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 20/04/19 11:30 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 4-1
108. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 20/04/19 13:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 5-1
Κ12-16ος Όμιλος-2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
109. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/04/19 10:15 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 1-0
110. ΠΕΥΚΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/04/19 10:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
111. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 20/04/19 15:00 ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 0-0
112. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/04/19 18:45 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
Κ10-1ος Όμιλος
(13η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 20/04/19 09:00 ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ. 5-2
114. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 20/04/19 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 8-1
115. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 20/04/19 12:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-13
Κ10-2ος Όμιλος
(13η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
116. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 20/04/19 09:00 ΘΩΜΑΣ Π. 5-3
117. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 20/04/19 10:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 7-1
118. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 20/04/19 10:00 ΣΟΥΛΙ Ε. 7-3
119. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5 Σάββατο 20/04/19 10:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 0-4
120. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 20/04/19 14:30 ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 1-7
Κ10-3ος Όμιλος
(13η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Σάββατο 20/04/19 16:30 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 0-10
122. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Σάββατο 20/04/19 17:30 ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.

Σχετικά Άρθρα