Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 20/10 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 20/10 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Καλυβίων Σάββατο 20/10/18 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 0-2
2. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 20/10/18 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 0-0
Β Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Βάρης Σάββατο 20/10/18 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .) 1-2
4. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 20/10/18 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 0-0
5. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Δροσιάς Σάββατο 20/10/18 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΤΑΤΣΗΣ ) 1-1
6. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Ραφήνας Σάββατο 20/10/18 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 3-3
7. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σταμάτας Σάββατο 20/10/18 16:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-0
Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 20/10/18 16:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 1-1
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 20/10/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 1-3
10. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βούλας Σάββατο 20/10/18 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ .., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 6-0
11. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βάρης Σάββατο 20/10/18 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π., ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ. 1-0
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 20/10/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 3-3
13. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΜΑΡΚΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 20/10/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ .., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ .. 2-1
14. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Γλυκών Νερών Σάββατο 20/10/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 3-6
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Νέας Μάκρης Σάββατο 20/10/18 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
16. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 20/10/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ ., ΡΙΖΟΣ Δ. 3-1
17. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Ραφήνας Σάββατο 20/10/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 2-2
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 20/10/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α. 1-3
19. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Κρυονερίου Σάββατο 20/10/18 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΣΙΑΛΜΑ .., ΡΟΥΜΠΕΑ .. 11-0
20. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Σταμάτας Σάββατο 20/10/18 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ .., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ .. 7-1
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 20/10/18 12:30 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ. 1-0
22. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βούλας Σάββατο 20/10/18 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 0-2
23. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 20/10/18 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 1-4
24. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 20/10/18 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 7-0
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ραφήνας Σάββατο 20/10/18 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-0
26. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Διώνης Σάββατο 20/10/18 12:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 2-10
27. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 20/10/18 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. 2-1
28. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 20/10/18 13:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 20/10/18 00:00
30. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Δροσιάς Σάββατο 20/10/18 12:30 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 0-0
31. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Διονύσου Σάββατο 20/10/18 12:30 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ..
32. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Νέας Μάκρης Σάββατο 20/10/18 12:30 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. 3-0
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 20/10/18 10:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 1-0
34. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 20/10/18 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 2-2
35. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 20/10/18 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.
36. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. Σταμάτας Σάββατο 20/10/18 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 8-0
37. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 20/10/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-6

Σχετικά Άρθρα