Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 2/2 στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 2/2 στην ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αναβύσσου Σάββατο 02/02/19 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 0-2
6. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Άννας Σάββατο 02/02/19 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 0-0
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κερατέας Σάββατο 02/02/19 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 5-2
8. ΜΑΡΚΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 02/02/19 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 0-0
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Άνοιξης Σάββατο 02/02/19 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-2
Β Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Σταμάτας Σάββατο 02/02/19 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 1-1
11. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 02/02/19 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .) 1-0
12. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 02/02/19 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 0-2
13. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Ραφήνας Σάββατο 02/02/19 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 2-2
Γ Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 02/02/19 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 2-1
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βάρης Σάββατο 02/02/19 09:30 ΠΑΠΠΑΣ ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΚΟΤΟΣ .. 5-0
16. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 02/02/19 09:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ. 1-3
17. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 02/02/19 09:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 0-0
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ραφήνας Σάββατο 02/02/19 09:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 3-1
19. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Ανθούσας Σάββατο 02/02/19 09:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
20. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 02/02/19 09:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ. 1-2
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 02/02/19 09:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ .. 5-0
22. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Σταμάτας Σάββατο 02/02/19 09:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 4-1
23. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 02/02/19 09:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π. 4-1
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 02/02/19 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.
25. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Κουβαρά Σάββατο 02/02/19 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α. 6-0
26. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Σάββατο 02/02/19 12:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 0-2
27. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 02/02/19 12:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. 0-2
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 02/02/19 11:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
29. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 02/02/19 12:00 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. 5-1
30. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 02/02/19 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 3-2
31. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 02/02/19 12:30 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 02/02/19 00:00
33. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Κρυονερίου Σάββατο 02/02/19 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 1-0
34. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Μαραθώνα Σάββατο 02/02/19 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.
35. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 02/02/19 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 2-2
36. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 02/02/19 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 2-0
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 02/02/19 11:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 2-4
38. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 02/02/19 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
39. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Καπανδριτίου Σάββατο 02/02/19 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Π.
40. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Άνοιξης Σάββατο 02/02/19 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 8-0
41. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 02/02/19 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 0-0
Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(8η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Κερατέας Σάββατο 02/02/19 10:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. 0-4

Σχετικά Άρθρα