Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 19/10 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 19/10 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 6-0
2. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΟΝΤΟΣ Κ. 0-1
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 4-2
4. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 5-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 2-0
6. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-0
7. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 0-3
8. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 2-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-1
10. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/10/19 16:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 3-0
11. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 19/10/19 16:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-3
12. ΒΥΡΩΝ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-0
13. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 2-1
14. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/10/19 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 2-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΕΥΚΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/10/19 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-0
16. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-0
17. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 19/10/19 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-1
18. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/10/19 16:15 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/10/19 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 2-2
20. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 1-0
21. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-1
22. ΠΟΨ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-2
23. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:15 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 0-1
25. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 19/10/19 16:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. 2-2
26. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 19/10/19 16:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 4-4
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1-1
Κ18-1ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 19/10/19 11:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 0-0
29. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 19/10/19 18:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
30. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/10/19 18:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
Κ18-2ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 09:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΘΩΜΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-5
32. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 19/10/19 11:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 5-0
33. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 19/10/19 12:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ. 2-0
34. ΙΑΣΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 12:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 2-3
35. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 19/10/19 19:15 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π.
Κ18-3ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 19/10/19 17:45 ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΘΩΜΑΣ Π.
Κ18-4ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 14:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
38. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΛΩΝΗ Ε. 0-2
Κ18-5ος-Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Σάββατο 19/10/19 09:45 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-2
40. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 13:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΙΣΣΑ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ. 4-0
41. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 19/10/19 14:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι. 1-2
42. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 19/10/19 18:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
Κ18-6ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/10/19 09:45 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 1-1
44. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/10/19 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 6-0
45. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/10/19 18:15 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
46. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/10/19 18:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
47. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/10/19 18:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Κ16-1ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 19/10/19 09:30 0-3 α.α.
49. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 19/10/19 17:30 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
50. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/10/19 20:30 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
Κ16-2ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΡΟΥΦ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 19/10/19 10:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-3
52. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 11:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
53. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 19/10/19 18:45 ΜΑΡΔΑΣ Β.
54. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 19/10/19 19:45 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
55. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 20:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
Κ16-3ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 19/10/19 09:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 4-0
57. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 10:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 2-2
58. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 19/10/19 10:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 2-3
59. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2 – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/10/19 13:30 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 2-2
60. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΓΟΥΔΗ Σάββατο 19/10/19 17:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
Κ16-4ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 19/10/19 12:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-4
62. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/10/19 12:30 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 2-5
63. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 12:30 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 4-0
64. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 19/10/19 14:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-1
65. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 19/10/19 19:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
Κ16-5ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/10/19 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 4-1
67. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 1-3
68. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/10/19 18:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν.
69. ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 19:30 ΣΙΝΤΟΣ Δ.
Κ16-6ος-Ομιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/10/19 14:15 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-2
71. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/10/19 20:15 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
72. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/10/19 20:15 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
73. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/10/19 20:30 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
Κ14-1ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 19/10/19 09:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 4-4
75. ΖΕΦΥΡΟΣ 1 – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 19/10/19 10:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 2-1
76. ΙΑΣΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 10:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 4-0
77. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 13:15 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-8
78. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 19/10/19 14:30 ΘΩΜΑΣ Π. 5-2
79. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 18:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.
Κ14-2ος-Ομιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 19/10/19 09:00 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 1-5
81. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 19/10/19 09:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 5-0
82. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 19/10/19 10:30 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 1-1
83. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 19/10/19 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-6
84. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 19/10/19 13:45 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 7-0
85. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 19/10/19 20:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
Κ14-3ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΠΕΥΚΗ 2 – ΡΟΥΦ 2 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/10/19 10:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-7
87. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 19/10/19 12:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 7-0
88. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/10/19 14:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-1
Κ14-4ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 19/10/19 11:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 7-0
90. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 11:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 0-6
91. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/10/19 11:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-3
92. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΕΥΚΗ 1 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/10/19 12:45 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 4-2
93. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 19/10/19 17:00 ΜΟΣΧΟΣ Α. 1-1
Κ14-5ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/10/19 10:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-3
95. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/10/19 11:45 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 2-1
96. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΘΩΜΑΣ Π. 1-3
97. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 17:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 2-0
98. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 18:30 ΙΣΣΑ Α.
Κ14-6ος-Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 19/10/19 11:00 ΛΩΝΗ Ε. 1-1
100. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 11:00 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-3
101. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 12:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 2-0
102. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 19/10/19 18:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ.
103. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 19/10/19 18:30 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.
104. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΡΟΥΦ 1 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 19/10/19 19:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
105. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/10/19 20:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν.
Κ12-1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
106. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/10/19 09:30 ΙΣΣΑ Α. 1-0
107. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 19/10/19 11:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 0-5
108. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 19/10/19 20:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
Κ12-2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
109. ΡΟΥΦ 2 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 19/10/19 12:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.
110. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 19/10/19 13:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-5
111. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 19/10/19 18:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ12-3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
112. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 19/10/19 11:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 5-1
Κ12-4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 19/10/19 09:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.
114. ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 19/10/19 16:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 0-1
Κ12-5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
115. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΡΟΥΦ 1 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/10/19 12:45 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. 0-2
116. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 19/10/19 13:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-0
117. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 18:30 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.
Κ12-6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/10/19 13:15 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 0-1
119. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/10/19 13:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 7-0
120. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 19/10/19 15:30 ΜΟΣΧΟΣ Α. 1-4
Κ12-7ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 19/10/19 11:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 6-3
122. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 19/10/19 11:00 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. Αναβλήθηκε
123. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 19/10/19 12:30 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. Αναβλήθηκε
Κ12-8ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
124. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 19/10/19 13:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 5-1
125. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/10/19 14:00 ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π. 2-1
126. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 19/10/19 18:15 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
127. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 19/10/19 18:15 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

Σχετικά Άρθρα