Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 19/1 στην ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 19/1 στην ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 4-0
2. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/01/19 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 1-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΟΥΦ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-1
4. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ. 0-1
5. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΟΨ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 1-4
7. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/01/19 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 6-0
8. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/01/19 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΒΥΡΩΝ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 19/01/19 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 2-0
10. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/01/19 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 1-1
11. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 0-2
12. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-2
13. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-0
14. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-2
15. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-2
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 2-2
17. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 0-3
18. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 0-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 19/01/19 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-2
20. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-6
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 19/01/19 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 19/01/19 15:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 8-0
23. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 19/01/19 15:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 19/01/19 09:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-1
25. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 19/01/19 09:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-5
26. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/01/19 12:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-2
27. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 19/01/19 18:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
28. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/01/19 18:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 19/01/19 09:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 2-1
30. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 19/01/19 10:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 2-2
31. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 19/01/19 11:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 2-0
32. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/01/19 18:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
33. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 19/01/19 18:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
34. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 19/01/19 18:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
Κ18-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 19/01/19 10:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 3-0
36. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/01/19 14:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 2-3
37. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/01/19 17:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
38. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 19/01/19 18:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.
Κ18-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 19/01/19 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-1
40. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 19/01/19 12:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 3-1
41. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 19/01/19 17:15 ΜΑΡΔΑΣ Β., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.
42. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/01/19 18:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.
43. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/01/19 20:15 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 19/01/19 13:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ. 2-1
45. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 19/01/19 13:45 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-3
46. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/01/19 17:15 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 19/01/19 10:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 0-1
48. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 19/01/19 17:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
49. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΦΟΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 19/01/19 18:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
50. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 19/01/19 20:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ.
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 19/01/19 11:30 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 0-4
52. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/01/19 12:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-0
53. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 19/01/19 18:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 19/01/19 10:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α. 2-1
55. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 19/01/19 11:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-1
56. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 19/01/19 13:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-2
57. ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 19/01/19 14:30 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-0
Κ16-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 19/01/19 11:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 5-0
59. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 19/01/19 11:45 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 2-2
60. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 19/01/19 12:15 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 0-3
61. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 19/01/19 13:15 ΙΤΣΚΟΣ Τ.
62. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 19/01/19 15:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 3-0
Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 19/01/19 10:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 4-1
64. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 19/01/19 11:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 1-1
65. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/01/19 11:15 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-3
66. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 19/01/19 15:00 ΙΤΣΚΟΣ Τ.
67. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/01/19 17:45 ΙΣΣΑ Α.
Κ16-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 19/01/19 11:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-1
69. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 19/01/19 13:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 3-0
Κ14-1ος-Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 19/01/19 10:00 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 0-3
71. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/01/19 12:00 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-5
72. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 19/01/19 19:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
73. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΙΑΣΩΝ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 19/01/19 19:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
74. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 19/01/19 20:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν.
Κ14-2ος-Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 19/01/19 09:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 2-1
76. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 19/01/19 10:00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ. 0-10
77. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/01/19 10:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-6
78. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 19/01/19 12:45 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 6-2
79. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 19/01/19 16:45 ΙΤΣΚΟΣ Τ.
80. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/01/19 18:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.
81. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 19/01/19 18:00 ΜΠΑΝΤΗΣ Α.
Κ14-3ος-Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/01/19 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-2
83. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 19/01/19 11:30 ΜΠΕΝΟΣ Α. 0-1
84. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 19/01/19 17:00 ΛΙΑΚΑΣ Π.
85. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 19/01/19 18:30 ΛΙΑΚΑΣ Π.
Κ14-4ος-Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/01/19 10:00 ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 0-4
87. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 19/01/19 10:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 0-5
Κ14-5ος-Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
88. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 19/01/19 10:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-0
89. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 19/01/19 11:00 ΙΣΣΑ Α. 3-0
90. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 19/01/19 12:00 ΝΑΟΥΜ Δ. 1-0
91. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/01/19 18:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Β.
Κ14-6ος-Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
92. ΙΑΣΩΝ 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/01/19 10:30 ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 2-5
93. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/01/19 12:45 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 3-1
94. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/01/19 19:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.
95. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 19/01/19 19:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
96. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 19/01/19 19:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Κ12-6ος Όμιλος
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΕΚ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/01/19 17:00 ΟΡΦΑΝΟΣ Β.
Κ10-2ος Όμιλος
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
98. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 19/01/19 09:30 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 10-3
99. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 19/01/19 10:30 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 8-2
100. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/01/19 12:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 3-4
101. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 19/01/19 12:00 ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 3-4
Κ10-3ος Όμιλος
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
102. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΟΨ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Σάββατο 19/01/19 13:00 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 0-15
103. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Σάββατο 19/01/19 16:45 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
104. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Σάββατο 19/01/19 17:45 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
105. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6 Σάββατο 19/01/19 18:45 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.

Σχετικά Άρθρα