Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 18/1 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 18/1 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑΝΑ

Α Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 18/01/20 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
2. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 18/01/20 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 1-0
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Άνοιξης Σάββατο 18/01/20 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 0-2
Β Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 18/01/20 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 0-2
5. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Δροσιάς Σάββατο 18/01/20 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 2-1
6. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 18/01/20 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 3-1
7. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 18/01/20 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 2-1
8. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 18/01/20 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -) 2-1
9. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Διονύσου Σάββατο 18/01/20 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 1-6
Γ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Γέρακα Σάββατο 18/01/20 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 0-0
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αναβύσσου Σάββατο 18/01/20 09:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-4
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 18/01/20 09:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Δημοτικό Αχαρνών Σάββατο 18/01/20 09:30 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 1-1
14. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Καλάμου Σάββατο 18/01/20 09:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α. 0-4
15. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κρυονερίου Σάββατο 18/01/20 09:30 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΡΙΖΟΣ Δ. 6-1
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 18/01/20 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-2
17. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Σάββατο 18/01/20 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 2-2
18. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας Σάββατο 18/01/20 12:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-3
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 18/01/20 00:00 Δεν θα διεξαχθεί
20. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Καλυβίων Σάββατο 18/01/20 12:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. 6-4
21. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 18/01/20 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 18/01/20 12:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 1-5
23. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 18/01/20 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-1
24. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 18/01/20 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 2-1
25. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Ανθούσας Σάββατο 18/01/20 14:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 4-1
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Νέας Μάκρης Σάββατο 18/01/20 12:00 ΠΥΚΝΗΣ Σ. 0-2
27. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Μαραθώνα Σάββατο 18/01/20 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 3-1
28. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Δροσιάς Σάββατο 18/01/20 12:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.
29. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 18/01/20 12:00 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. 3-0
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 18/01/20 12:00 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. 0-1
31. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Δημοτικό Αχαρνών Σάββατο 18/01/20 12:00 ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . 2-3
32. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 18/01/20 12:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ.
ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Συκαμίνου Σάββατο 18/01/20 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Π. 1-4
34. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 18/01/20 12:00 ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. 8-2
35. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Σταμάτας Σάββατο 18/01/20 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.

Σχετικά Άρθρα