Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 18/1 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 18/1 σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΑ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-0
4. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-1
5. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-0
6. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/01/20 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-1
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-5
8. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 3-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 18/01/20 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 0-6
10. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-0
11. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-5
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-1
13. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/01/20 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α. 1-1
14. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 2-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-2
16. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 18/01/20 15:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-0
17. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-2
18. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/01/20 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 2-2
20. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 18/01/20 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. 1-3
21. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ. 0-2
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 0-2
23. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 1-4
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 4-0
25. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 4-0
26. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 1-4
27. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.
Κ18 7ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/01/20 09:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΣΣΑ Α. 1-1
29. ΙΑΣΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/01/20 10:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 1-3
30. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/01/20 12:45 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 1-3
31. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 18/01/20 17:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.
32. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 18/01/20 18:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Π.
33. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 18/01/20 18:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Κ18 8ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 18/01/20 09:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 0-3
35. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 18/01/20 17:45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.
Κ18 9ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΠΕΥΚΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 18/01/20 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ. 0-1
37. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/01/20 17:15 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.
38. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 18/01/20 18:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
39. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 18/01/20 20:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.
Κ18-10ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 18/01/20 11:15 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 4-0
41. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 18/01/20 12:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 1-2
42. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/01/20 17:30 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
43. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/01/20 18:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
Κ18-11ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 18/01/20 10:30 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 0-0
45. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 18/01/20 10:30 ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 1-2
46. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/01/20 11:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-3
47. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 18/01/20 12:30 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 0-4
Κ16 7ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/01/20 09:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 3-0
49. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 18/01/20 09:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Π., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ. 1-0
50. ΙΑΣΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/01/20 12:30 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 3-1
Κ16 8ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 18/01/20 09:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν. 0-4
52. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 18/01/20 10:15 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 2-1
53. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 18/01/20 10:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 1-2
54. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 18/01/20 19:00 ΜΑΡΔΑΣ Β., ΛΩΝΗ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
55. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 18/01/20 19:45 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.
Κ16 9ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΙΣΧΥΡΩΝ)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/01/20 10:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-4
57. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ 1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 18/01/20 11:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-0
58. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 18/01/20 12:30 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 0-0
Κ16-10ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 18/01/20 09:00 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 0-5
60. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/01/20 09:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 8-0
61. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 18/01/20 11:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-2
62. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 18/01/20 11:30 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 0-7
63. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/01/20 19:00 ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.
Κ16-11ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 18/01/20 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-3
65. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 18/01/20 12:30 ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
66. ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 18/01/20 13:15 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. 2-0
67. ΧΑΛΑΝΔΡΙ 2 – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ. 1-0
Κ16-12ος-Όμιλος-Β΄ΦΑΣΗ-(ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ)
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/01/20 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-4
69. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/01/20 12:45 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-0
70. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 18/01/20 18:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
71. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/01/20 20:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ.
72. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/01/20 20:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ14-1ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 – ΖΕΦΥΡΟΣ 1 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 18/01/20 09:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-0
74. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 18/01/20 10:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-0
75. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/01/20 15:30 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε. 1-4
76. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/01/20 17:00 ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.
77. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 18/01/20 20:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.
Κ14-2ος-Ομιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/01/20 11:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-0
79. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/01/20 11:15 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-1
80. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 18/01/20 14:15 ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
81. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/01/20 17:30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
82. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 18/01/20 20:00 ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.
Κ14-3ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΖΕΦΥΡΟΣ 2 – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/01/20 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 5-0
84. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 18/01/20 12:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-5
85. ΡΟΥΦ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/01/20 13:00 ΣΙΝΤΟΣ Δ. 0-6
86. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/01/20 13:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 0-3
87. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/01/20 17:15 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
88. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/01/20 20:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
Κ14-4ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/01/20 10:15 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 2-0
90. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 18/01/20 11:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 2-7
91. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/01/20 11:30 ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-2
92. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 18/01/20 12:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 6-0
93. ΠΕΥΚΗ 1 – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 18/01/20 12:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
94. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 18/01/20 19:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
Κ14-5ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 18/01/20 09:00 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. 0-2
96. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/01/20 10:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-5
97. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/01/20 11:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ. 2-1
98. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 18/01/20 13:45 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 2-0
Κ14-6ος-Ομιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 18/01/20 16:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.
100. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 18/01/20 17:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π.
101. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 18/01/20 17:30 ΛΩΝΗ Ε.
102. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 18/01/20 18:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
Κ12-1ος Όμιλος
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
103. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 18/01/20 11:15 ΘΩΜΑΣ Π. 3-0
104. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/01/20 12:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-3
Κ12-2ος Όμιλος
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
105. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 18/01/20 10:00 ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 0-4
106. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 18/01/20 10:45 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ. 1-6
107. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΡΟΥΦ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/01/20 12:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-2
Κ12-3ος Όμιλος
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/01/20 11:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 2-3
109. ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/01/20 14:15 ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε. 0-0
110. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 18/01/20 15:45 ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
Κ12-4ος Όμιλος
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
111. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 18/01/20 09:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-2
112. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2 ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 18/01/20 10:00 ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ. 5-0
Κ12-5ος Όμιλος
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΡΟΥΦ 1 – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/01/20 09:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 2-1
114. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/01/20 18:45 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.
Κ12-6ος Όμιλος
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
115. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 18/01/20 10:00 ΝΑΟΥΜ Δ. 4-0
116. ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 18/01/20 10:30 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν. 2-1
117. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/01/20 12:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-3
118. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/01/20 13:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ. 1-1
Κ12-7ος Όμιλος
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 18/01/20 11:30 ΚΑΟΥΚΗΣ Μ. 1-3
120. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 18/01/20 12:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 2-2
121. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 18/01/20 13:00 ΝΑΟΥΜ Δ.
122. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 18/01/20 15:00 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. 2-1
Κ12-8ος Όμιλος
(6η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
123. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/01/20 11:45 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-0
124. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 18/01/20 12:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ. 2-5

 

Σχετικά Άρθρα